Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöjjek vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Van egy srác,ő 18 éves.A srác múltkor msnen bevalotta,hogy tetszek neki.És mondtam neki,hogy énmég nem vagyok benne annyira biztos,hogy összejöjjek-e vele.De nekem is tetszik.Megbeszéltük,hogy szombaton elmegyünk egy buli(mondjuk az inkább kocsma,de zene is van meg minden szal olyan mintha buli lenne).Na és szerintetek mit tegyek?Szerintetek mit szólna hozzá,ha megcsókolnám?Vagy csak egy szájra puszit adnák neki?:P..Ja,meghát ugye biztos,hogy fogunk inni és akk én mindig bátrabb vagyok XD Na meg akk össze is jöjjek vele?

Légyszi mondjátok meg hogy mit tegyek!


2010. júl. 14. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs saját akaratod, ítélőképességed? Dönteni sem tudsz?
2010. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt mondtad hogy nem vagy biztos akkor miért filózol azon hogy lesmárold? meg akarod hülyíteni? legyél biztos és utána smárol le:D meg én mondjam meg hogy mit tegyél? légy kicsit önálló:)

am a kocsmával semmi baj nincsen:D

L/16

2010. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked akkor miért ne?
2010. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem adnák, hanem adnék. és sztem adj először neki egy szájrapuszit, az olyan aranyos dolog sztem, és ha akar többet akkor úgyis lesmárol
2010. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt isztok adj neki, szájra puszi, mert ha isztok akkor olyan is csináltok amit nem tennétek, tehát jobb először vallani, és ha tetszik akkor miért ne járnál vele? Van még 1 napod gondold át alaposan és ha tetszik, akkor igen, ha meg kiderül, hogy mégsem, akkor nem :) Majd mesélj
2010. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nemmeriiinemmeriiiii

Amúgy, ha nem tudod, hogy összeakarsz e jönni vele, akkor ne adj neki semmi puszit. Csak összekuszálnád a szálakat. Majd ha biztos leszel a dolgodban, akkor..!

Addig NE. DE mivel itt kérdezed, akkor még te sem tudod mit akarsz.. .szal NE!

2010. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sztem ne csinálj semmit,várd meg amig ő lép...

max a vállára dőlhetsz,vagy hasonló:Dés mosolyogj rá sokat,legyél végig mellette,ebből le fogja vágni hogy neked is tetszik.

16/L

2010. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!