Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok a barátomhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok a barátomhoz és az ő neveltetéséhez?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg ezzel a férfivel. Már voltam bemutatáson is.

Szóba jött a férj-asszony szerep, viszony. Apjától olyan mentalitást, elgondolást vett át, hogy ha az asszony "nem szépen cselekszik" vagy emancipált, akkor verni kell. Az ő apja is egyszer lekevert egyet az anyjának, mert egy nagyobb társaság előtt lehülyézte.

Engem ez kicsit megrémít. Mert amúgy normálisnak tűnik a barátom, de ez a féle mentalitás nagyon visszataszító számomra...


2019. okt. 29. 06:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mármint a barátom apja kevert le a barátom anyjának.
2019. okt. 29. 06:57
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
grat
2019. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Úgy tűnik te is be szeretnél állni azon lányok közé akik remekül választottak párt, hogy utánna duzzoghass, hogy minden férfi szemét.


Ez pont egy olyan előjel ami miatt messziről el kellene valakit kerülni, mert ez nem normális.

2019. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Kapasból megkérdeztem volna a párom, hogy ehez ő mégis mit szól? Mert ha az én anyám ütötte volna meg apám, az biztos, hogy nem bologtnék ennek. Azért mert vki apja idióta nem biztos, hogy a gyerek is. Pl a férjem apja alkoholista, a férjem meg egyáltalán nem iszik... Lehet neked is egyszerűbb lenne vele ezt megbeszélni,mint agyalgatni a feltételezéseken.
2019. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy fuss, amíg lehet. Ne akarj csatlakozni azokhoz az idióta nőkhöz, akik nem értik, miért hullik minden darabokra az életükben. Itt az óriási, villogó stop tábla. Ne menj rajta keresztül, vagy legyél felkészült a következményekre...
2019. okt. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha ő ezt a mintát látta egész eddigi életében, a helyedben nem folytatnám és várnék csodát, mert csak idő kérdése hogy nálatok is ez lesz.
2019. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Én azt szólom, hogy még ma elköszönnék tőle végleg.Ha nem most próbálja ki rajtad amit otthon látott, akkor majd később egy esetleges heves vita következtében megteszi(ugye amikor majd megmerészeled kérdőjelezni az ő mondatait, tetteit), hiszen a leírásod szerint átvette ezt a mentalitást az apjától.
2019. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha van egy csöppnyi kis eszed, menten lelépsz.

Igen, "amúgy normálisnak tűnik"... ameddig mindent úgy csinálsz, ahogy ő szeretné. Ne akarj te lenni a következő "megvert a pasim, mit tegyek?" kérdés kiírója.

2019. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj vele. Ha egyetért ezzel, lépj le.
2019. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ebben nem lát semmi kivetnivalót, teljesen természetesnek tartja, mert ezt szokta meg, ezt látta, ilyen mintát, akkor érdemes azonnal menekülni. Ha megrendült és mélységesen elítéli ezt az egészet, akkor nem biztos.
2019. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!