Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy nő kezdeményez és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy nő kezdeményez és ő próbálja meg felszedni a pasit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Elfogadhatatlan és felháborító.
2019. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Sot en orvendenek neki. Simman el tudom kepzelni hogy valakire baratkent tekintek es nem startolnek ra magamtol, de ha o kezdemenyezne akkor lehetne belole valami
2019. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, de a pasik többsége (nem mind) abban a pillanatban elveszíti az érdeklődését a nő iránt.
2019. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3 # és miert?
2019. nov. 4. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a véleményem /a pasik többsége../. Hogy miért?Mert a pasik szeretnek hódítani. És addig izgalmas számukra egy nő amíg ezt megtehetik.
2019. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nna, már majdnem nekiálltam válaszolni, de megelőztek :) Pontosan erről van szó....
2019. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhet nő, de inkább csak abban hogy a pasi tarsaságát keresi, hívja közös programokra, mosolyog rá, kedveskedik neki és hagyja hogy a férfi tegye meg az első lépést.
2019. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös, szerintem ez azért elég nagy általánosítás.
2019. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ma már nem.
2019. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, és szerintem nyugodtan általánosíthatok, kevés kivétel van.

Ha egy pasinak kell a nő simán elég egy apró jelzés is, azonnal ugrik rá. Már ha előtte nem kezdeményez...

Viszont ha odáig kell jutni,hogy egy nő tegye meg az első lépést vagy nem jön be igazán a pasinak,vagy nagyon-nagyon bátortalan.

A kérdéseben "felszedés" van, ami azt jelenti,hogy a nő kicsit hathatósabban tesz lépést a pasi felé.Ez a pasiknak pedig nem egy nőies lépés.


Kicsit túlragoztam, de biztos vagyok benne: ha egy nő kicsit is bejön a pasinak nem kell kezdeményeznie,csak apró gesztussal jeelzni. Ha kell, akkor nem hinném,hogy az esetek nagy többségében nyerő a pasinál.

2019. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!