Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos hogy kint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy kint legyen facebookon hogy kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ennek semmi jelentősége, vagy gyanús, ha valaki nem írja ki?
2019. nov. 18. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem normális ember nem írja ki és más személyes információt se oszt meg ilyen oldalon. Nekem azóta van rejtve amióta regisztráltam és senki kedvéért nem változtatnék rajta. Mondjuk nem álltam össze akárkivel, a párom meg nem egy féltékenykedő gyökér így nem kellett ezen összeveszni.
2019. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi 4+ éve együtt vagyunk, nem írtuk ki, bár feljött témába. 27f
2019. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire. Aki ismer az úgyis tudja, aki meg nem ismer annak miért kellene tudnia?
2019. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Sosem érdekelt, nem volt fontos. Akire tartozik, hogy együtt vagyunk az úgy is tudja. A férjemmel kint van, hogy házasok vagyunk, de inkább ilyen "tűzfalként" mert meguntam a "szia tecessz van pasid?" üzeneteket. (Bár így is van aki meg se nézi...)

Ami nekem kicsit gyanús az csak az ha tényleg semmi nincs kint a párjáról valakinek. Ez is inkább olyankor ha kirakja mondjuk a közös utazásokat de a párja sehol nem szerepel, nincs megjelölve, közös kép sosem kerül ki. Ha valaki úgy alapvetően soha semmit nem posztol akkor oké. De ha tele van a fala olyan dolgokkal amik egyébként közösek csak a párját sosem vállalja fel bennük az kicsit azért gyanús.

2019. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem látható, nem fontos. Ha bármi meg van adva, az legyen aktuális szerintem.
2019. nov. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát én leszarom. Arról pl fogalmam sincs, hogy a barátnőm kiírta-e. Be sincs jelölve. :D
2019. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Még csak ismerősök sem vagyunk 😃
2019. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagy könnyedség volt. Így legalább nem írogat rám minden jött-ment ismerkedni, mert látja, hogy mi a helyzet.
2019. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen egyénfüggő. Van, aki irtózik tőle, van, akinek nagyon fontos, nekem személy szerint jólesik, de nem elvárás. Szeretek dicsekedni a párommal, büszke vagyok rá, ezért mi kiraktuk. De sokak szemében ez főben járó bűn, nárcizmus, gyerekesség stb. Szerintem meg mindenki eldöntheti, hogy ő ki szeretné-e rakni. Csak a te, és a párod személyiségén múlik.
2019. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Nekem semennyire. Csak hosszú kapcsolataim voltak (2,5 év volt a legrövidebb), de egyiknél sem volt kiírva semmilyen közösségi oldalra. És halálosan szerelmes fotókat sem szoktam feltöltögetni....
2019. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!