Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene valaki kiigazodni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki kiigazodni rajta?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben találkoztam ezzel a férfivel egy buliban, habár már előtte is ismertük egymást egy pár hónapja.

Fényképcserén, néhány pikáns üzeneten kívül semmi nem történt köztünk, semmi testiség. Ezek után ő 3-4 naponta mindig rámírt azzal, hogy "Szia, mizu", "Halika" "Hi" és eleinte, mikor még volt türelmem hozzá, normálisan megkérdeztem, hogy mi céllal írt nekem, mit szeretne. "Jajj, semmi komoly, csak meg akarta kérdezni, mizujs velem." Egyszer még egy találka is le volt beszélve és a megbeszélt időpont előtt fél órával lemondta azt. Ezek után már nem igen volt kedvem ugyanazt a párbeszédet újra és újra és újra lefolytatni vele, kb. 7 üzenetére nem válaszoltam. Erre mit látnak szemeim, Messengeren letiltott és habár Facebookon nem is vagyok letiltva, de kitörtölt az ismerősei közül.



Tudom, hogy én vagyok a nagy hülye, amiért azt hittem, 46 éves létére már nem a Facebookon éli mindennapjait, de ismét csalódnom kellett. ):


Valaki, nálam sokkal okosabb, kérem, világosítson már fel és segítsen már eligazodni ezen a helyzeten.



/ Egyébként ha olvasnád a kérdést, szivikém, üdvözöllek köreinkben és sok puszit küldök neked! /


2019. dec. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugy akarta hogy a labai elött heverj, hogy semmilyen energiat nem akart belefektetni.

Sok pasi megakarja jatszani a casanovat hogy erte bomlanak a nök he he, csak a ket szeme miatt.azt hitte a nagy semmire majd te rànyomulsz.

2019. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Es kapott egy "pofont", hogy ehhez kevés vagy "öreg". Es megsertödött.
2019. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hellmano ***** válasza:
Mondjuk, ha 46 éves koromra ide jutnák csak el, hogy mizu meg stb. leégne a pofámról a bőr :D Biztos valami kis csitrinek gondolt és akarta játszani a "nagyot" ami inkább égő, mint menő...örülj inkább neki, hogy nem lett vele semmi komolyabb!
2019. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!