Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Hogyan oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemisták! Hogyan oldjátok meg a párkapcsolatot, a hobbit, szociális életet és a tanulást?

Figyelt kérdés

Korábban egy kérdésben olvastam, hogy egy lánynak az a hobbija, hogy koncertekre jár. Havonta többször is, és sokszor utazik emiatt külföldre.

Az volna a kérdésem, hogy van-e köztetek olyan, aki ehhez a történethez hasonlóan, nagyon szereti a hobbiját és ez nagyon sok időt felemészt az egyetem mellet az életéből, hogyan oldjátok meg, hogy egyben maradjon a párkapcsolatotok? Pláne így vizsgaidőszakban, biztosan nagyon nehéz összeegyeztetni ezeket a dolgokat. Szóval mi a titkotok? Kort és szakot is írjatok, meg, hogy mióta vagytok együtt! Köszi a válaszokat!:)



2019. dec. 25. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évig csináltam úgy az egyetemet, hogy kapcsolatban voltam. Ez idő alatt abszolút elhanyagoltam a hobbijaimat. Szeretek festeni például, és ha egyszer elkezdem akkor egész napokat nem eszek, nem alszok, csak alkotok. Vagy például a futás, úszás, egyéb sportok is fontosak számomra, ezekre se jutott mellette időm. Ha nem egyetemen voltam és tanultam, akkor 0-24-ben vele. Ráadásul amúgy távkapcsolatban is voltunk,

mert még otthon ismertem meg, szóval heti 8 órát utazással töltöttem miatta. Nekem nem sikerült igazán összeegyeztetni, az alatt az idő alatt szinte folyton full stressz voltam... A szakításunk oka is nagyrészt ez.

Amióta szabad vagyok, meglepően sok a szabadidőm egyetem mellett is.

Persze nagyon hiányzik egy kapcsolat, de most jobban örülnék, ha közelebb lakna az illető, ezáltal nem veszne el minden hétvégém csak rá.

2019. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Első éves egyetemista vagyok. Párkapcsolatom nincsen és soha nem is volt. Erre teljes mértékben alkalmatlan vagyok.


Szociális életem egyáltalán nincsen,nem is volt soha, semmilyen rendezvényre, programra nem járok el.


A hobbimat és a tanulást könnyedén megoldom.

2019. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem második évének legelején házasodtunk össze. Levelezőn tanultam, mellette dolgoztam részmunkaidőben, vezettem a háztartást és bőven maradt időnk kikapcsolódni is. Nekünk a színház a mindenünk, illetve nagyon sokat társasozunk.
2019. dec. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Kollégiumban laktam az egyetem első 2-3 évében, szóval a szociális élet könnyen jött. Az aktuális pasimat is gyakran hívtam oda, de nyilván ha együtt élsz a barátaiddal, akkor nem probléma néhány estét külön tölteni tőlük, szóval a párkapcsolat is simán ment. A hobbimmal annyira nem foglalkoztam egyetem alatt, bár lett volna rá bőven időm, inkább csak húztam az időt és egy ültő helyemben végignéztem mondjuk a Dr House összes részét vagy ilyesmi, szóval csak lustálkodtam alapvetően. A tanulás jól ment, vizsgaidőszakban mindig intenzívebben, ilyenkor kicsit csökkentek a szociális programok és a pasizás is, de azért akkor sem lett nulla. Egy héten átlag 2-max3 vizsgát terveztem be magamnak, vizsgák után/között, legrosszabb esetben is hétvégén mindig tudtunk találkozni. Ki lehet ezt logisztikázni, csak akarni kell.
2019. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Tudod akkor igazából neked nem is fontos a párkapcsolat és nem is való neked, ha a párkapcsolat, a hobbi, szociális élet és a tanulás 4-ese közül a párkapcsolatot teszed utolsó helyre. Nem lehet mindent akarni. Vagyis lehet, de nem fog minden összejönni, az ideje véges az embernek. Ha valakinek fontosabb a hobbi, vagy a szociális élet a párkapcsolatnál, akkor annyi, ne legyen párkapcsolata, ha nincs rá ideje.
2019. dec. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre járok estin (ez lesz a 3. Diplomám), a hobbim a futás és az edzés, 3 éve boldog párkapcsolatban élek és dolgozom.


A párommal együtt élünk, praktikus okokból hamar ossheis költöztünk, kb 3 hónap után. Reggel 8-ra megyek dolgozni (ő fél 10-re, ezért reggel ő sétáltatja a kutyát), 4-kor szabadulok, hetente 3-szor vannak óráim, abból egyszer csak 6-ig, kétszer 10-ig, de ezeket általában kihagyom. Online kapjuk meg az anyagot, nekem nem ad hozzá az, hogy ott ülök fáradt fejjel. Katalógus nincs, így 6-ra, mikor a párom hazaér, én is otthon vagyok. Ha nem, akkor megkérem, hogy addig üssön össze valami finomat vagy olvasszunk ki valami előre eltett kaját. Utána együtt vagyunk beszélgetünk, filmezünk, ha aznap nincs edzés, borozunk, levisszük a kutyát. Ha van edzés, 10 körül elmegyünk vagy futni vagy a terembe, nagyjából éjfél körül végzünk. Vannak napok, amikor többet kell tanulnom, ebben az időben ő kockulni szokott vagy sorozatokat néz, vagy megbeszéljük, hogy tovább marad benn, amit utána lecsúsztathat vagy kifizettethet bónuszban, így mindenki jól jár. Mikor megismertem, akkor kezdtem mesterszakon, ott sem volt másképp. Délelőtt - délután egyetem volt, oda be kellett járnom, így részmunkaidős voltam. Megoldottuk. A baráti körünk majdnem teljesen ugyanaz, velük néha van egy kis iszogatás vagy házibuli, de vannak külön ezeréves barátaink, akikkel beülünk párhavonta egy sörre vagy áthívjuk őket vacsira. Ha valamelyikünknek igénye van mást csinálni, megbeszéljük, ha lehet, akkor közösen csináljuk, de ha magányos hobbi, mint például olvasni vagy rajzolni, akkor addig a másik simán lefoglalja magát. Nálunk ez tök jól működik. :)


A vizsgaidőszak a legjobb, akkor türelmesek velem a munkahelyen is, de együtt nyomtuk le a párommal a záróvizsgát is korábban. Én nekifeküdtem az anyagnak, ő meg a sorozatnak, közben volt nasi, pihenés együtt, este elmentünk erre-arra, aztán másnap újra. Egymás mellett voltunk, de mégis haladtunk.


25 éves vagyok, jelenleg mérnökinformatikusnak tanulok, korábban biotechnológia mesteren voltam.

2019. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyetemista voltam, a párom szaktársam volt és a hobbink is közös volt. Így viszonylag szerencsésen menedzselhető volt, de a szabadidő kevés, mert dolgoztam egyetem mellett végig.

31n

2019. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7. Na ilyen 100-ből 1-szer van, hogy egy lány összejön szaktársával/osztálytársával/közvetlen iskolatársával. A legtöbb nő tojik a vele egykorú srácok fejére, leszámítva maximum azoknak a top 10%-át.


A srácok azt élik meg középiskola/egyetem alatt, hogy a lány iskolatársaik észre sem veszik őket, leszámítva a top 10%-ba tartozó legmenőbb, leghelyesebb srácokat. A srácnak pedig hiába tetszik a lány szaktársai egy egész nagy része, ha egyik sem akar tőle semmit.

2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as,nyilván én 9 éve lediplomáztam, szóval nem biztos, hogy tudom milyen most ott. Nálunk (pedig nagy karról van szó és a szakon is 60-an voltunk) elég sok pár volt egy szakból vagy egy évfolyamból. Nem tudom, amikor megismertem a párom nekem nem kellett más, bármennyi helyesebb pasi futkosott. Nekem ő volt a leghelyesebb.

31n

2019. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem jártam be előadásra
2019. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!