Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha négyszemközt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha négyszemközt maradva megcsókolna a kolléganőtök? Aki nem szingli?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen tetszünk egymásnak. (Szerintem ő ezt nem tudja, nem szoktam kezdeményezni.)

Nem egy területen dolgozunk, de néha kapcsolatba kell lépnünk egymással a munka miatt. Ha csak a kötelező dolgokat beszéljük is meg, úgy tud nézni...vagy épp belém bambulni. Amit nem is tagad, ha mások megszólják. Ha nem látja senki, megsimogatja a fejem, mint egy gyereknek.

Nap végén le kell adni a jelentéseinket. Sorban állunk, aki oda adta az mehet haza. Pár hónapja megölelt nap végén úgy köszönt el. Minap pedig, mindenkinek pacsi köszönésképp, én a folyosón álltam, köszönt közben végig simította az arcom.

Gondoltam ha lesz végre barátnője, engem hanygolni fog és vége. Csak két szimpatikus ember leszünk. De nem.

32N 28F


2020. febr. 18. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Visszacsókolnék. 25N
2020. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Megkérdezném, hogy mi a szándéka?

41F

2020. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát meglepődnék, sose smárolt le csaj, csak buliban részegen.


31/n

2020. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondanám neki hogy folytassa nyugodtan, kíváncsi vagyok hova fut ki a történet.
2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Most én ezt nem értem. Te vagy a nő, és mivel ő bámul meg megsimogat, ezért meg akarod csókolni, holott neked van pasid?

"Gondoltam ha lesz végre barátnője" Szóval neki is van párja?

Mi van?

2020. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megdugnám, ott abban pillanatban.
2020. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
ma 19:52 en sem ertem ki kivel van :O
2020. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
elhajolnék, nem hagynám. Előbb lépjen ki a kapcsolatából, utána talán kezdhethetünk együtt valamit.
2020. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megijednék, elvörösödnék, de tetszene a dolog, csak nem tudnék a helyzettel mit kezdeni.
2020. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!