Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok kevés ehhez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok kevés ehhez az élethez?

Figyelt kérdés
Mindenki megtalálja a számítását az életben, nekem ez nem jön össze. Hiába volt már kapcsolatom, egyik se jött össze. Unom már egész életemben még mindig a társkeresőket alkalmazzam, csak hogy találjak végre én is valakit. lassan 30 évesen. Legutóbb is elhittem hogy végre én is kellek valakinek, de kiderült hogy nem. Utána elgondolkodtam azon, hogy hogy is gondolhattam én hülye, hogy majd pont neki leszek jó, mikor világ életemben mindenhol elutasításban részesültem. Hiába foglalkozom magammal, még se vagyok elég jó. Pont azért utálom az életet, és magamat is.
2020. febr. 20. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy kevés, csak nem volt eddig szerencséd. Örülj neki, hogy legalább van miből válogatnod...
2020. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt ha külső szemmel olvasnád, elhánynád magad.

Talán itt rejlik a kulcs. Talán ezen a nyomi életfelfogáson kéne változtatni. Meg a futószalagos társkeresőzésen..

2020. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezen ne rágódj.. sokan igy vannak szardle.. megéri idegeskedni? Nemlesszjobb akkorse.
2020. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem értem mások miért jók, én meg miért nem. Valakit még feleségül is vesznek, gyerekük vagy gyerekeik is lesznek, és leélik egymással boldogan az életüket. Én meg ezekről csak álmodhatok. Valaki még gyerekkel is talál valakit, nekem meg gyerek nélkül se sikerül. :D
2020. febr. 20. 14:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg magányos ember van, és közülük max 1-2 % aki ténylegesen alkalmatlan egy párkapcsolatra. Én jóképűnek mondott, rendes, kedves 45 éves férfi vagyok, 12 éve egyedül. És nagyon sokan vagyunk így még.
2020. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem attól vagy értékes hogy van valakid. sok embernek csak a pénz miatt van társa. Mert azt értékelik.
2020. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom a gazdag, jóképű srácok utasítanak el mindig, aztán mész vissza tinderre. Pont emiatt nem talál párt magának sok nő, mert futószalagon próbálkoznak ugyanannál a felső 10% férfinél, ahol aztán koppannak egy nagyot. Aztán 30 évesen még mindig ugyanitt tartanak... holott más már 22 évesen elfogadta józsit mert ő legalább normális és kedves.
2020. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy kikkel ismerkedtél eddig,nem biztos, hogy veled van a baj. Az is előfordulhat, hogy ők voltak túl buták ahhoz, hogy értékeljenek. Ráadásul nem biztos, hogy aki nagyon boldognak tűnik , az tényleg az... Ne hasonlítsd magad másokhoz, mert nem tudhatod milyen a valódi életük, amibe te nem látsz bele.
2020. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hű de magad alatt vagy. Keresned kéne egy olyan hobbit, ahol sok új jó emberrel találkozol. 35 évesen én is egyedül vagyok, de ettől még szeretem magamat. Ez az első lépés.
2020. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon magam alatt vagyok, az élet velem mindig kitol valahogyan.
2020. febr. 20. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!