Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezés hosszan, úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezés hosszan, úgy hogy van barátja?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden, lényegretörően. Személyesen nem ismerjük egymást, csak látásból. Egy városban lakunk, hébe-hóba buszon látom. Már a megállóban is össze-össze akad a tekintetünk, ő is keresi az enyémet, és fordítva. A buszon ha jóval elém ül is, néha hátranéz rám, majd vissza. A minap a tescoban sétáltam, ő a barátjával volt, és 2 alkalommal is szemeztünk, de az a zavarbaejtően hosszú szemezés ( 5-6mp is volt). Van barátja, meg fb-n, instán is állandóan szerelmes posztok, stb. A kérdésem: lányok, Ti miért csináltok ilyet? Mi értelme van? Csak azért is.. Vagy csak egy visszaigazolás magatoknak, hogy másnak is kellenétek?

2020. febr. 24. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egófényezés.
2020. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Alighanem keresi a mostani srácánál megfelelőbbet és ránézésre Te bejössz neki. Joga van hozzá.
2020. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csibeposta válasza:
41%
Mert jóérzés nézni, hogy jé van egy utas akit látásból már ismerek és szimpi is, de tuti nem fogok odamenni beszélni vele azért még vicces, hogy van akivel egyfolytában összefuthatok mégsincs semmi a háttérben. 26N
2020. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már félreértés ne essék, nem ilyen tipik. tini kérdés, nem azt akarom, hogy magyarázzátok bele, hogy bejövök neki (még ha így is van). Csupán érdekel lányok miért csinálják ezt? Amúgy 27F
2020. febr. 24. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

3


Ezt a baromságot te se gondolod komolyan:D



Várja, hogy közeledj, szal hajrá!

2020. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%

Attól, hogy van barátja, még mohón vágyja a phalloszt.

Hajrá!

2020. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Egopolír vagy.
2020. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem még egyetemen volt ugyanilyen szitu egy lánnyal. Valószínűleg tetszel neki, és ha nagyon alfa vagy akár le is csaphatod a másik kezéről. Én nem voltam az, meg egyébként sem akarok senki kapcsolatába belerondítani, így 1-2 év múlva ők összeházasodtak, én pedig elvagyok.
2020. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!