Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nagyon kedves fiúba, aki minden előírásnak megfelel. Csak az a baj hogy van barátom, és a másik ami a legfőbb hogy a srác félroma! Nagyon rossz érzés, becsapni magamat és a barátomat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a fiú is szerelmes belém, és mondtam neki hogy nem akarok tőle semmit mert a barátom az a ki fontos nekem és vele szeretnék együtt lenni, nem erőszakoskodott, és azt mondta hogy oké.Megbeszéltük hogy nem telefonálunk egymásnak.A barátommal több mint 2hete vagyunk csak együtt, de vele szeretnék együtt lenni, mert mégis azért csak magyar.Csak egy a baj hogy az a fiú nem mutatja ki hogy szeret.
2010. júl. 25. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
2 het, az mar komoly kapcsolat!
2010. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

hátt mivel van egy kis rasszista hajlamom:D ezért szerintem maradj a mostani barátoddal,és jól döntöttél h nem a roma gázsit választottad. 2 hét után én az első barátommal nem is találkoztam, sőt csak 1 hónap után....szóval még bőven lesz rá ideje és alkalma h kimutassa az érzelmeit...meg az is lehet h még nem annyira lángolóan szeret, csak elvan melletted, de ez a dolog sztem idővel alakulni fog.

én esetemben még mindig az első barátommal vagyok,(több mint 3 hónapja) és mostanra nekem is sikerül kimutatnom az érzéseimet, és nagyon szeretjük egymást!

Szóval fel a fejjel, a barátod biztosan szeret!:)

Amúgy mennyi idős vagy?

2010. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Te előírás szerint keresel pasit???

én azt választottam akibe szerelmes lettem:)

2010. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban rendes ember, a származás nem számít. Ha viszont együtt vagy valakivel, akit nem is szerettél sosem igazán, az már egy rég rossz kapcsolat. Az igazi szerelmet nem tudná megingatni semmi. Vagy hazugságban éltek tovább, vagy kockáztatsz és talán boldogabb életed lesz.
2010. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

félroma,és aztán mivan akkor? ő is ugyanolyan ember

nekem roma barátom van,és semmi baj sincs vele,ugyanolyan mint bárki más.


Azt válaszd akit igazán szeretsz!

A mostani kapcsolatodat "könnyen"betudod fejezni,hisz mégcsak 2hete vagytok együtt.

2010. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz a cigókkal.
2010. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lakatos vajda is megmondja a frankót:


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc&feature=related

2010. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

18leszek 1 hónap múlva a mostani barátom 20éves lesz a másik fiú pedig 18éves.


Nem előírásokkal keresek pasit, és a származásával NEKEM NINCS GONDOM de a szüleim nem kicsit beleszólnának, hisz volt egy negyed roma barátom aki 3évig voltam együtt, és nem hallodtam csak hogy egy a cigány úgy a cigány és nem akarom hogy bántsák hanem hogy elfogadják.

2010. júl. 25. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez kell neked hülye csitri.Majd a félroma srác jól megerőszakol párszor,szétveri a fejedet azt majd egyedül nevelheted fel a gyerekeidet.Ha ez kell neked akkor tessék.Egyébként ne finomíts a helyzeten,beleszerettél egy 100% koheróba
2010. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 hete vagytok együtt..elhatároztad,hogy vele akarsz élni..közben pedig egy másikba vagy szerelmes?! Nálad valami nincs rendben,de komolyan!!

Hogy lehet valaki úgy fontos neked,annyira fontos neked,hogy vele akarj élni,miközben egy másikba vagy szerelmes?!Ez a kettő nem fér össze..legalábbis 2 hét után biztos nem!

2010. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!