Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nehéz helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nehéz helyzetben vagyok. Férfiak, nők ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam ezen gondolkodni mostanság, de nem jutok előrébb, meg sem tudom senkivel beszélni.

A barátnőmről van szó. Egy éve vagyunk együtt, komoly a kapcsolatunk. Nagyon szeret engem, és nagyon komolyan gondolja a továbbiakat is. Látom rajta, hogy más nem igazán kell neki.

Nekem viszont mostanában kicsit nehéz, mert nem tudom mi legyen, mi volna a jó. Az van, hogy én is szeretem őt, tényleg, de kicsit bennem motoszkál a kérdés, hogy kész vagyok-elpazarol én már erre, hogy az első kapcsolatom ennyire komolyra forduljon? Nyilván ezt a döntést nekem kellene meghozni. Kicsit fura belegondolnom, hogy lekötöm magam már most, nem fogok már csajozni stb. Önkéntelenül megakad néha a szemem a lányokon, hogy velük milyen lehet, jó volna flörtölgetni kicsit. Persze utána megbánom, de így is vissza visszatérnek a gondolatok. Álmokban is gyakran, azokat nem tudom kivedeni. Próbálom azzal vigasztalni magam, hogy ez azért van, mert fiatal vagyok, kíváncsi meg majd elmúlik.

Ugyanakkor eszembe jut, hogy sokan mindent megadnának egy jó kapcsolatért, ahol szeretve vannak, hisz szinte mindenki olyat akar. Erre nekem megadatott, elsőre, mégsem becsülöm eléggé. A vicc az, hogy erről abrandoztam mindig, egy komoly kapcsolatról, mégsem értékelem eléggé... Amint mondtam, barátnőm nem is volt előtte, csak egy-két kaland, s kicsit hiányzik. Nyáron leszek 23 éves, már nem 18, de azért is 35.

Mit tanácsoltok ebben az esetben?



2020. márc. 30. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Jobbat érdemel nálad.
2020. márc. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt az én barátom írná megszakadna a szívem. :(

Én 23 vagyok, egy komoly kapcsolatom volt a mostani előtt, folyton azt kérdezték nem rossz hogy csak egy pasival voltál? A válasz mindig nem volt.

Tudod miért? Azért mert nagyobb érték a szerelem, mint az, hogy minden kulcslyukba belepróbálgasd a kulcsodat.


De inkább élj, ha élni akarsz... lehet majd később viszont ráébredsz, hogy egy kincset engedtél el és csak kavicsokkal fogsz találkozni életed során. De emberek vagyunk, kíváncsiak, félelmekkel teliek én nem ítéllek el emiatt, de ha tényleg gyötör a kíváncsiság akkor légy őszinte a lánnyal, ez a minimum. Főleg, ha ő oda meg vissza van érted. :\ Én ezt várnám el a szerelmemtől.

Azt vallom, hogy legyünk őszinték egymással, bármennyire is fáj.. mert neked is fog fájni hidd el, neki aztán meg...

2020. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

A kulturált első válaszadótól, a bőszavú másodiktól és az őket felpontozóktól ma megtanulhattuk, hogy csakis a nőknek van joguk szakítani.

Amennyiben egy férfi szakít, az nem csupán egy féreg, tehát nem ember, hanem rögtön csonkítást érdemel.

Köszönöm gyk

2020. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Eleve sokat jarok olyan helyre ahol sok novel erintkezem. Pl tancpartikra, barokba, sportesemenyekre es bennem van, hogy hu de meg... az osszeset, lehetoleg minden nap masikat mert iszonyatosan kivancsi vagyok mindegyikre. De szeretem a baratnomet igy ezeket a vagyaimat ugy elem ki, hogy minden nap udvarlok neki, flortolok vele es valahogy a tobbi no elhalvanyul. Kb ugyan olyan idos vagyok mint te ugyhogy foggalmam sincs, hogy mi lesz. Az biztos, hogy egesz eletemben udvarolni fogok, hogy egy nonek, vagy az osszesnek, az gondolom rajtam all. ( most meg itt ez a virus es be vagyok zarva a lakasomba a baratnom es mas nok nelkul na ez is egy erdekes helyzet ).
2020. márc. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tudod te azt a szíves mélyén, hogy mit akarsz. És az az, hogy kilépj a kapcsolatból és további tapasztalatokat szerezz. Én pedig biztos vagyok abban, hogy ez be fog következni, vagy mostanában, vagy hónapok, évek múlva, szépen széjjelzúzva a lány lelkét.

Azt javaslom, hogy szakíts minél hamarabb. Szerintem is a lány megérdemli, hogy odaadóbb párt találjon, ő is rá fog jönni, hogy a következő, vagy az utána jövő, sokkal jobb. Ha nem is rögtön talál jobbat, de legalább esélye lesz, és ahogy tapasztalatokat szerez majd, neki is egyre jobban fog menni. Nem mondom, hogy kaksi alak vagy, de ő (is) érdemel Sokkal jobbat.

2020. márc. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Érdekesek vagytok, miért kell így kiakadni bárkinek is egy idegen fiú dilemmáján? :)))) Nem semmik a nők... még női szemmel is idegesítőek! Szerintem éld ki magad, ne foglalkozz vele ki mit mond. Fiatal vagy még, ha 15 év múlva állapodsz meg, akkor sem leszel lekésve semmiről. A fiatalság nagyon rövid időintervallum ilyenkor még van kedve/energiája/lehetősége az embernek, élj velük!
2020. márc. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy olyan helyzetben vagy, amikor a szexuális kalandvágyó férfi ösztöneid kiélése és a nyugodt, egyszerű boldogság között kell választanod. Én már idősebb vagyok, és saját tapasztalatból mondom neked, hogy az utóbbira a legtöbb embernek kevés számú esélyt nyújt az élet. Más szóval lehet, hogy lesz sok dobásod. Lehet, hogy csak ez az egy esélyed van, s a többi ezutáni kapcsolatod, ami őutána következne, csak szenvedés lenne. Nem is hinnéd, mennyire sok a boldogtalan kapcsolatban ragadt vagy több társkapcsolat után végül magányosan megöregedő ember, nők és férfiak is. A valóban szerető, ragaszkodó társat meg kell becsülni és meg kell tartani. Túl nagy a kockázat, hidd el nekem. Tarts ki mellette, értékeld az élet ajándékát, amely az öledbe hullott.
2020. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha így érzel szakíts, nincs ebben semmi felháborító! A barátnődnek és neked is ez a legjobb megoldás! Szerrtve .enni kevés, ha nem szerrted eléggé és benne aradsz ebben a kapcsolatban saját magadat és a barátnődet is becsapod! Írom ezt nőként!
2020. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*szeretve lenni
2020. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!