Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, titeket nagyon zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket nagyon zavar az, amikor ezen az oldalon férfiak privátban írnak nektek ismerkedési szándékkal? Lenézitek az ilyen férfiakat vagy szívesen ismerkedtek velük? Tegyük fel, hogy normális a férfi és jó a helyesírása.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 21:00
1 2
 1/20 anonim válasza:
79%
Ha szingli lennék, engem nem zavarna.
2020. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha normálisan ír, akkor nem zavar kifejezetten, de mivel van párom, nem ismerkedem.

Viszont azok idegesitenek, akik arra is képtelenek, hogy 3 sort helyesen írjanak le, ill. minden csajnak bemásolják ugyanazt a szöveget.

Pl. ezt az üzenetet már legalább 5-ször kaptam meg változatlan formaban: "Helló én 18 éves fiú Eger mellet lakom 184 cm magas vagyok barna rövidebb haj és, barna szemem van imádok motorozni és vezetni. lenne kedved beszélgetni és megismerkedni?"

2020. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavar, de esélyes, hogy semmi dolgunk egymással.
2020. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem válaszolok rájuk, mert nem ismerkedni járok fel ide.

A többség amúgy is csak annyit ír, hogy "Szia, szeretnél ismerkedni?". Két mondatot se szán arra, hogy leírja, ki ő.

2020. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavar, amennyiben értelmes kérdésre adott értelmes válaszom miatt ír rám értelmes dolgot. :-D


Viccet félretéve, a szia mizu, szia jössz d...i? típusú leveleket figyelmen kívül hagyom.

2020. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2020. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Írhatnak, nincs ezzel gond, csak mindegyik a szex felé terel minden beszélgetést, én ezt tapasztalom min. 7 éve.
2020. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően nem zavar ha már eleve így kezdi. Mert akkor szépen közlöm hogy nem ismerkednek.

De soká állítják hogy nem aztán 3 mondat múlva képet kér meg a szex vagy a párkapcsolati igényeim felé tereli a beszélgetést. Holott a legelején közlöm hogy nem vagyok nyitott. 🤷‍♀️

2020. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem zavar, bár úgysem válaszolok nekik :D
2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Én nem ismerkedési szándékkal regisztráltam ide, csak azért mivel a linkeket csak így tudom csekkolni, ebből adódóan nem is keresnek meg férfiak ismerkedési szándékkal, minden az irányultságtól és a motivációtól függ, hogy ki miért van itt. Én továbbá segítő szándékkal, ha van akinek tudok a tapasztalatommal segíteni, és szakmai kérdésekre is szoktam itt választ találni, vagy a válaszhoz vezető utat, van hogy nagyon jó ötleteket is osztanak itt ezen az oldalon pl. étel készítés terén is.


Én megmondom őszintén chat oldalon se értem, hogy ismerkedési szándékkal chatel az illető, de igazából látatlanba chat-el és egyből letámadja a masikat, hogy adjon elérhetőséget szimpla szia után, ahol még csak nem is látja az ember az illetőt, és ha valaki csak beszélgetni akar, akkor besértődve unottan vagy bunkók, vagy kötözködőek, vagy szimplán csak továbblépnek, vagy én lépek tovább. Bárki lehet a számítógép túlsó oldalán szóval ez a fajta ismerkedési mód ki tudja,akkor már miért nem társkeresőzik az illető, ott egyértelmű milyen oldal, bár közvetetten láttam, hogy már ott is vannak olyanok, akik nem tisztelik az oldalon azokat akik tényleg társat keresnének. Én szerintem ez a fajta ismerkedési mód online ismerkedés jóval több félreértést generál mint a valóságban, pláne látatlanba.

2020. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!