Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik nekem (ő nem tud róla) és én is tetszem neki (vannak nyilvánvaló jelek) de én párkapcsolatban élek és neki is van valami alkalmi nője. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de teljesen váratlanul került az életembe egy srác aki nagyon vonz, viszont van párom aki halál rendes, kedves, aranyos viszont a szeretet nagyobb mint a szerelem. Igazából nincs rá nyilvánvaló okom hogy elhagyjam mert jól megvagyunk csak a vonzalom nincs meg amit meg ez iránt a másik srác iránt érzek. Ő tud a páromról, nagyjából barátságba is kerületek és tiszteletbe tartja a kapcsolatotunkat viszont sokszor bámul, mindig a közelembe jön ha egy légtérben vagyunk, kezdeményezi a beszélgetést, kérés nélkül segít ebben-abban stb. Én nem nagyon adom jelét hogy ő tetszik nekem, sokszor inkább kerülöm is mivel van párom és nem akarom őt megbántani azzal hogy más fiúval flörtölök, mivel mindennek ellenére tisztelem de az érzéseimet nem én irányítom. Nem tudom igazából mit csináljak, hogyan tudnék közel kerülni ehez az új sráchoz anélkül hogy megbántsam a párom, mert már sok variációt elképzeltem de kb mindegyik úgy jönne ki hogy én vagyok a rossz, gonosz aki megcsalja és elhagyja a párját egy harmadikért. Nem tudom hogy az eszemre vagy a szívemre hallgassak. Sokszor még álmodok is ezzel a fiúval, a párom meg melettem alszik. Néha mikor ölelkezünk vagy csókolózunk akkor elképzelem hogy a másik srác az. És ez amúgy tök szar érzés utána mert ha a párom tudná, össze törne a kis szíve. Hogyan szakítsak a párommal felnőttek módjára anélkül hogy megbántsam? És hogyan adjam jelét hogy tetszik nekem a másik srác úgy hogy nehogy félreértse pl. hogy csak azért érdekel ő hirtelen mert már nincs senkim. Lassan fél éve megy már ez, és nem bírom már. Mindannyian huszonévesek vagyunk, nem kis tinédzserek, de a szerelem az szerelem. SEGÍTSETEK!
2020. ápr. 16. 02:52
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Te mit várnál el a párodtól ha elkezdene vonzódni egy másik nőhöz? Csaljon meg, hagyjon el, vagy jelentsen esetleg valamit az a szó, hogy hűség? Amíg nem tudsz elköteleződni valaki mellett mindig ez fog történni. Most szakítasz, összejössz az új sráccal, eltelik x idő és megint vonzódsz valaki máshoz. Mindig mindenkinek lesz olyan az életében, hogy jön valaki más aki hatással van rá. Ilyenkor dől el, hogy elég erős vagy-e, elég hűséges és kitartó ahhoz, hogy nem rúgod fel azt, ami alapjaiban jó.
2020. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy nem tudsz szakítani, hogy ne bántsd meg a másikat. Talán az lenne a legtisztább, ha őszintén leülnél a pároddal megbeszélni a helyzetet, és ketten döntenétek. Így most gyakorlatilag áltatod őt, mert azt hiszi, hogy köztetek minden rendben. Amúgy azt nem értem, hogy ha nincs meg a vonzalom, akkor miért jöttetek össze.
2020. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát a jelenlegi pároddal csak azért jöttél össze, hogy legyen valakid, nem is voltál szerelmes? Szerintem zárd le, az ilyen kapcsolatnak nem sok értelme van. A másiktól pedig meg kellene tudnod, hogy ő is komolyan gondolja-e, hogyan érez irántad.
2020. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az hogy miért vagyok együtt a mostani párommal annak inkább praktikus okai vannak mert tényleg nem volt nagy szerelem. Mindkettőnk költözőben volt, albérletet kerestünk és anyagilag így jobban megérte hogy összeköltöztünk. Csak most hogy ennyire függünk egymástól nagyon nehéz szakítani, nem csak érzelmi okokból hanem hogy hova fog menni, lesz e elég pénze, és ugyan ez rám vonatkoztatva is. Lehet úgy tűnik ezek alapján hogy én lennék a "gold digger" de egyébként és a mostani helyzet miatt méginkább, én etetem őt és nélkülem alig tudnánk fizetni a lakbért. Mikor viszont nekem kellett a segítség akkor meg ő támogatott engem. Ezért írtam a leírásban hogy van szeretet de szerelem kevésbé (legalábbis az én részemről sajnos).


Abba biztos vagyok hogy a másik srác benne lenne mindenbe de egyszerűen nem tudom hogy mnejek egyik kapcsolatból a másikba, hogy ne tűnjek ri*ancnak meg megcsalónak stb. De egy biztos hogy a párom háta mögött én nem fogok senkivel enyelegni, ezért nem is közeledem a sráchoz aki tetszik de így meg csak magamat kínzom, hameg szakítok akkor a szerencsétlen páromat kínzom. Ez a nagy dillemmám.

2020. ápr. 17. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!