Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Nem tudom mit tegyek,24 éves lány vagyok van egy srác akit már pár éve ismerek de nem volt köztünk semmi még beszélgetésen kivül...

Figyelt kérdés
Neki családja van, de nem szereti a feleségét, hagyomány náluk hogy azt veszik el akit a család kiszemel. Odavagyok érte, de félek összejönni vele, ő akarja hogy együtt legyünk, hogy megprobáljuk együtt, titokba.
2008. nov. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
sztem ha vele lennél,akkor az összes tekintélyed elveszne...ne akarj szerető lenni,az csúnya dolog...azt meg nem szabhatja meg neki a család h elválhat-e ha nem szereti a csajt,ugye...szóval először legyen szabad ember és utána...de te tudod..
2008. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
talán igazad van........ de van benne valami ami megfogott,ezt még soha nem éreztem más fiuval kapcsolatosan ,de azért köszi megfontolom...
2008. nov. 22. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,hogy szereti vagy nem szereti a feleségét,amíg vele van,addig ne menj bele szerintem semmilyen titkos kapcsolatba vele.Ha valóban nem jó az amiben él,akkor lépjen,változtasson rajta legyen szabad utána már más lenne a helyzet.De így...
2008. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább legyen olyan kapcsolatod, aminek jövője is van!
2008. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ekll mindent elhinni a férfiaknak( a h a nőknek sem)

Nah de h hagyomány náluk..és aztán? Ha igazán kellenél neki nem érdekelné a családi hagyomány, senki se hülye..

Tehát sztem addig ne legyél vele amég nős, én megtanultam már, 16vok de már anyátol is láttam, és én is voltam nőspasival..és csak etetett h így nincs együtt a nővel ugy és h csak a gyerekek miatt laknak együtt, nah persze. Am sztem ha legközelebb mondja h ő mit akarna akkor mond dmeg h te mit akarsz. Egy nőnek legyen saját véleménye, mondd meg érthetően, te a pasinak egyetlen akarsz lenni, és titkos kapcsolatba nem mész bele, vállaljon fel téged, hisz te is felvállalnád.

majd erre v azt mondja h köszi nem v elgondolkozik rajta..és lesz vmi..de ha nem megy bele abba h felvállaljon téged akkro jobb ha hagyod, és keresel olyat aki megérdemel téged, és akkor vele ne is kezdj, ne h nagyon beleszeress.

2008. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!