Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Legyenek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Legyenek a pasik szőrösek ott, avagy sem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 19:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

nade baromi bénán írta ki ezzel a felkiáltójeles megoldással pff... bocsi


gondolom azé' értitek a kérdést :)

2008. nov. 22. 19:57
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez teljesen egyénfüggő. Én például azt szeretem ha a pasim nem is szőrős és nem is csupasz. Inkább legyen olyan selymes :) (persze a hímvessző és a herék legyenek csupaszok, de alatta-fölötte selymes legyen :))
2008. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kozepes szorzet jon be, a csupasz abszolut nem, mert az egy kisgyerekre emlekeztet. Viszont a tul nagy bozont se valami "gusztusos". Ugyhogy kis edes szorzet jon be nekem.
2008. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Én 28 éves csaj vagyok, és nagyon zokon venném, ha egy csupasz csigát kellene nyalogatnom. Bocsánatot kérek mindenkitől de hánynom kell ha egy férfi gyantáz. Viszont magamat mindenhol szőrtelenítem, csupaszra, szóval érdekes ez. Egy pasinak csak a hátán ne legyen szőr, a többi maradjon, vérciki hozzábújni egy óvodáshoz. Ja, és ez is csak egy vélemény.Szerintem az én korosztályom inkább erre szavaz.
2008. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Na és ahhoz mit szóltok, hogy egy ha egy férfi van olyan véleményen, hogy ne legyen kis óvodás a barátnője szeméremszőrzet szempontjából?
2008. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Én vagyok a 28 éves válaszoló. Én akkor is szőrteleníteném magam, ha a pasimnak nem tetszene, én egyszerűen nem érzem jól magam szőrösen. Ja, és nem a higiéniához van köze. Viszont szerintem a férfiak többsége, elvárás ,vagy a köcsög divat miatt szőrteleníti magát az összes létező területen, és nem azért mert ő hú de jól érzi magát csupaszon. Marhára férfias...
2008. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a jo, ami nem túl szőrös, de nem is csupasz !
2008. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szőröset szeretem,egy pasi többek között attól is pasi,hogy szőrös! :) Egyet értek a 28 éves csajjal. Jó,azért ne legyen 20 centis a bozót ott lent,legyen megigazítva,legyen ápolt,de szőrös!! :))) Ja,és amit még imádok,ha dús mellkasszőre van a pasinak! Attól szexibb nincs sztem. :) Nem is értem azt,aki leborotválja és tök látszik hogy épp kezd nőni a szőr...na,az viszont undorító.
2008. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Amugy a csupasz nemiszerv nem tudom miért emlékeztet bárkit is egy kisfiúra.A kisfiúk nem d*gnak, is kicsi a p*csük.:)
2008. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nos, az én véleményem szerint legyen szőrtelen az intim tájék, a hónalj, a mellkas, az arc.


a hason a kis csík vonzó..


a leginkább kiábrándító szőrtémába a herék szőrössége. jó a heréket kényeztetni, de ha szőrös akkor bottal se

2008. nov. 22. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!