Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet csajozni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet csajozni ha az ember csúnya? Egyáltalán lehet-e?

Figyelt kérdés
Szerintem sehogy:S A csaj válaszadókat arra kérném, h mielőtt válaszolnak gondoljanak bele, h mi lenne a reakciójuk ha egy csúnya srác szólítaná le őket...és mi ha egy jóképü. A férfi válaszolókat pedig arra, h írják le, h ők saját és/vagy más szerint milyen "pasik". pl.:helyes, átlagos stb.
2008. nov. 23. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

En az elso baratommal neten jottem ossze...tok csunyanak ereztem magam, de neten nem a kinezetet latod eloszor...

Amugy lehet h csak te latod magad annyira csunyanak...biztos van akinek tetszel. De szar szitu, tudom enis:( Eloszor el kell fogadnod magad, aztan pedig tultenni magad a csalodasokon. Ha odamesz vkihez es nem tetszel neki, majd lesz mas akinek tetszel. Nehez, de ez van.

2008. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj: olyan, nincs, hogy ronda pasi. Ha nem vagy jóképű, akkor ellensúlyozd, (menj sportolni) ,de ami a legeslegfontosabb: tudd eladni magad! Biztos láttál már te is olyan nőt/férfit, akik ugyan nem voltak túl szépek, de mindig körülzsongták őket, ennek az az oka, hogy van stílusuk, általában (!!iszonyat fontos) vidámak ,megnyerőek, egyszóval lebilincselőek.

Egy PERCIG ne jusson eszedbe ezen sírni, hogy "jaj mert nem születtem tomkrúznak" mert így tényleg senkinek nem fogsz kelleni (kinek kell egy egyfolytában panaszkodó sírópicsogó srác). Magabiztosan, legyél büszke arra, amid van (van, akinek nincs csak egy lába/vak/nincs farka,szóval ha asszed nincs szarabb,akkor tévedsz), öltözz elegánsan, legyél céltudatos, higgadt és megfontolt, ugyanakkor legyen benned tűz és férfiasság+tanulj meg magabiztosan és értelmesen beszélni,legyél igényes...garantálom, hogy nem lesz gond a csajozással. 24/F

2008. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neten keresztül én is próbálkoztam, aztán többszöri kudarc uttán abbahagytam...
2008. nov. 24. 00:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Az is biztos, h nem tom eladni magam... Ebben viszont közrejátszik a sok kudarc. Mivel a sok kudarc természetesen elvette az önbizalmam is. A csúnyaságom és ezzel egyenesen arányosan sok kudarc miatt csajok társaságában feszengve is érzem magam sokszor.
2008. nov. 24. 00:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

21 F vagyok, szerintem átlagos, barátnőm szerint jó pasi, akire jó ránézni. A külsőn valamilyen mértékben lehet változtatni, gondolom csúnyát arcra érted, azon is. Legyen ápolt a bőröd, az arcodhoz illő frizurával, szakállal esetleg, vagy borostával. Nekem egy csajom sem volt mielőtt meg nem növesztettem a hajam. Pedig először csak kíváncsi voltam, de úgy látszik nekem jól áll, és a csajoknak is bejön. Barátnőm attól is odavan ha épp borostás vagyok, mondjuk magamnak jobban tetszem simán.

Nagyon fontos a kiállás kisugárzás. Légy magabisztos, humoros, de nem tolakodó. Lányok odavannak a vicces pasikért, akik szellemesek, bókolnak nekik. Ne mond hogy te nem vagy ilyen, ezen is lehet változtatni.

Ha meg szemüveges vagy, vegyél olyat ami jól áll. Nem vastag SZTK, nekem most pl egy vékony fekete fémkeretes van.

Amin nem lehet változtatni az az arcforma, orr, szemek állása, homlok, hát ezekhez kell igazítani a többit. De ehhez lehet profi segítséget is kérni akár.

2008. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy csúnya pasim,de valamiért megfogott!Majd amikor megszerettem nem láttam csúnyának és nagyon büszke voltam rá,mindenhová vele mentem és szerelmes voltam belé!A belső lett a lényeg és tetszett is nem értettem,hogy egy ideig miért taszított!
2008. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy én látom a környezetemben a csúnyább pasik könnyebben elkelnek mint a nők. És ez azzal magyarázható, hogy a nőknek nem a külső az elsődleges szempont a párválasztásnál. A férfiaknál sokkal jobban dominálnak a külsőségek, hiszen a saját egójuknak kell, hogy egy csinos nő legyen mellettük. A nők az egójukat teljesen letudják építeni, ha boldogságról, sőt szerelemről van szó.

Egy szórakozóhelyen úgymond hatrányos helyzetben vagy, mivel ott nem tudod "eladni" az egyéniségedet, nincs mód beszélgetésre. Azonban egy nagyobb baráti találkozó esetén szabad az út. A lány barátok elhozzák a barátnőjüket, és máris vannak leányzók, aki nyitottak egy kis beszélgetésre. Ne legyél nyomulós, és ne akard görcsösen a lányt. A cél, hogy megkedveljen.

Mi fut le a női agyban???

1. Látok egy pasit a társaságban, nem az én világom.

2. Nha, tud beszélni, és nem csak a mellemet nézi.

3. Még humora is van, egész szimpi.

4. Remélem máskor is eljön a baráti találkozóra, és dumálhatunk, de bulizni is elmennék vele.

5. Tök aranyos a lapát füleivel, megadja az egyéniségét.

6. Nincsenek is olyan lapát fülei...

7. Egész helyes ez a srác.

8. Tökéletes ez a férfi, kell nekem!!!:)


Van egy mondás, amit én nagyon szeretek:

"Nem azért szeretünk valakit, mert szép, hanem azért szép, mert szeretjük!"

Petranova

2008. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon jókat írtak az eddigiek.

Egyrészt a külsőn lehet javítani - milyen igaz, hogy mennyit dob egy fickón pl. a szép hosszú haj, és ez nem csak a rocker csajoknak tetszik ám! Vagy az arcszőrzet megfelelően formázott viselése sokkal markánsabbá tehet egy arcot! Akár, ha belefér a stílusodba, 1-1 vagány piercing! Az sem elhanyagolható, hogy az alakodra jól álló, választékos ruhákat viselj, ne mindig ugyanazt a talán nem is Te méretedre való nadgárot, pólót. :S

És a konditerem látogatása sem hülyeség - csak akkor komolyan kell venni, ha látható eredményeket akarsz.


De az is tény, hogy a pasik tudják kompenzálni a külsőbeli hátrányaikat:

- nagy dumás jellemmel, humorral csipetnyi szemtelenséggel, merészséggel, nyomulással, hoygmosolyt csalj a lány arcára! - de a lány alapvető tisztelete, vel eszembeni udvariasság mellett!!!!

- önbizalommal, vagy annak tettetésével (az "én ronda vagyok, nem kellek senkinek" -ezt kis se szabad mondani!) Azt kell sugallani, célozgatni, hogy Neked már volt barátnőd, netán nem is egy - és akkor a csaj arra fog gondolni, hogy "hmm, lehet valami ebben a srácban, ha más csaj is szóbaállt vele!"

2008. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha egy pasinak meg van a humora akkor sok lányt megkaphat szerintem..én végülis erre bukok:Dna meg persze legyen férfias:D
2008. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Légyszíves írd le, mit tartasz magadon rondának, nagyon kíváncsi vagyok:)
2008. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!