Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Visszalépnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Visszalépnétek az alakulóban levő kapcsolatból, ha a férfi kijelentené hogy nem vállalja magára a költségeitek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 08:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Alapból én is preferálnám az előzékenységet, de a tapasztalat azt mutatja, hogy ez egyoldalú.
2020. jún. 1. 08:46
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha most azt mondom, hogy egyértelműen aranyásó pláza rhibikkel ismerkedsz, akkor majd jön a tiltakozás, hogy dehogyis, csak átlagos lánykákkal. Nos, átlagos nőként ilyen még sosem fordult elő velem, hogy ne kölcsönös alapon mennének a dolgok a párkapcsolatomban, de még nem is láttam olyan párkapcsolatot, ahol a nő kitartott lett volna. Úgyhogy tartom magam ahhoz a premisszához, hogy rossz körökben ismerkedsz.
2020. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Én nem zárom ki, hogy bennem van a hiba. De akkor mit javasolnál, hogyan tudnám megállapítani kérdezés nélkül az anyagi elvarásokat?

Egyébként egyáltalán nem vagyok gazdag és nem is élek úgy, mintha az lennék.

2020. jún. 1. 09:01
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek mielőtt járni kezdenétek.
2020. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Egyesek (nők és férfiak is) nagyon mást mutatnak, mint amilyenek.
2020. jún. 1. 09:07
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed, hogy mennyire hagyod magad kihasználni a neked tetsző nőknek.
2020. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ha hahyom, akkor hülyének vagyok nézve, ha nem hagyom, akkor meg fukarnak.
2020. jún. 1. 09:24
 18/28 anonim ***** válasza:
72%

"Ha hahyom, akkor hülyének vagyok nézve, ha nem hagyom, akkor meg fukarnak."


Aki fukarnak néz, azzal nem kell tovább ismerkedned. Keress olyat, akinek nem az anyagiak vannak első helyen. Akad ilyen, csak ugye az meg nem biztos, hogy elëg vonzó számodra, mert nem elég vékony, nem feszes a melle, narancsbőre van, nincs műszempillája, nem 40000-be kerülő ruhákban, cipőkben jár, nem 2 naponta a kozmetikusnál, fodrásznál ül, nem állandó vendége az edzőtermeknek, és nem csorgatja az összes pasi utána a nyálát rajtad kívül.

2020. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Most arra célzol, hogy én vagyok a felszínes? Mert akkor mellélőttél.

Én csak nem szeretném eljátszani a balekot, aki arra jó, hogy fizessen.

2020. jún. 1. 09:44
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég, ha kicsit odafigyelsz a lányra. Ha az első három randi után még csak nem is utal arra, hogy valamit fizetne ő, akkor valószínűleg neki az a természetes, hogy te fizetsz.

Én speciel első találkozón mindig felajánlom, hogy fizessünk felesben vagy legközelebb én hívom meg a fiút.

Az tényleg elég visszatetsző, ha a semmiből kijelented, hogy ne várja, hogy majd te fizeted a dolgait.

2020. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!