Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy lánynak ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lánynak ha valaki jégkorongozik?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek a Foci a "menőbb" sport ? :D
2008. nov. 24. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a spórttol függ. A focisták általába jóképüek, a hokisok meg erős testalkatűk. Kinek mi jön be.
2008. nov. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagy tévedés!A legtöbb lány ki nem állhatja a focit.Bár a jégkorong se az a hű de kedvelt sport.Azt javaslom,hogy ne nagyon beszélj a hokiról a lányok előtt.
2008. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magadért sportolj, ne másokért.
2008. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek... :) én magamért sportolok ~ 5-6 éve kezdhettem, ezt csak azért kérdezem hogy van-e előnyöm másokkal szemben?! :)
2008. nov. 24. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy sport miatt elönyöd lenne. Kivétel ha jégkorongot szereti a kiszemelt csaj.
2008. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha jó tested van tőle, az tuti nem hátrány... Igen, nekem pl bejön, ha egy pasi ilyen férfias sportot űz. Amíg nem verik ki a fogát:P
2008. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem pl.bejön ha valaki jégkorongozik. a focit ki nem állhatom, nem tudnék végig nézni egy meccset sem. na meg a cingár O lábak......

a jégkorong férfias, a mez pedig izgató....

2008. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az olyan nőknek, akik szeretik a férfias pasikat hidd el, hogy bejön egy jégkorongos, cselgáncsos vagy kajakos!
2008. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
IMÁDOM a jégkorongos srácokat... Sidney Crosby a legjobb:P hajrá... a hokis pasik menők:)
2008. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem igen :D de nem csak a jéghoki, hanem úgy egyáltalán a sportoló fiúk
2008. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!