Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Incelek! 1. Saját megítéléset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! 1. Saját megítélésetek szerint mennyire vagytok képben általában véve az ember-ember kapcsolatokkal? 2. Mennyire vagytok képesek beleképzelni magatokat egy tőletek teljesen eltérő ember helyébe?

Figyelt kérdés

#emberi kapcsolat #szociális intelligencia
2020. jún. 6. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Ne használj idegen szavakat és kifejezéseket!


Írd le nyíltan, magyarul: Befordult, nőgyűlölő, csicska srácok.

2020. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Befordult, nőgyűlölő, csicska srácok."


Nem, EZ NEM AZ ÉN VÉLEMÉNYEM. Hanem a tiéd.

Én nyitott vagyok. Kíváncsian várom a válaszokat.

2020. jún. 6. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Incel vagyok.


Mivel vallakozo vagyok, idegen orszagban elek, emiatt kijut az ember-ember kapcsolatokbol.


:)


Bizony....


35F incel

2020. jún. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: "kijut"

A kérdésem nem erre vonatkozott.

2020. jún. 6. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Lazom, neked az IQ-bol nem jutott ki, hiszen azt kerdezted, amire valaszoltam.


Es bele kell kepzelni a masik ember helyebe, hogy mi kell a piacnak :)


35F incel

2020. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5:

"hiszen azt kerdezted, amire valaszoltam."


NEM. Továbbra sem válaszoltál a kérdésemre.

Amúgy meg be lehet fejezni a személyeskedést. Az nem IQ kérdése, hogy fogalmam sincs, hogy konkrétan a te vállalkozói tevékenységed mit foglal magában. Különös tekintettel arra, hogy 1, vadidegen ember vagy, 2, azt sem tudom, milyen országban élsz, 3, azon kívül, hogy vállalkozó vagy, és saját állításod szerint "kijut" az ember-ember kapcsolatokból (de hogy ez pontosan mit takar, arról egy szó sincs, mert ebbe bárki beleképzelhet kb. bármit).

Az meg, hogy valakinek "kijut" az ember-ember kapcsolatokból, abszolút nem garancia arra, hogy tanul is belőlük / róluk bármit.

2020. jún. 6. 16:12
 7/8 A kérdező kommentje:

jav.:


"azon kívül, hogy vállalkozó vagy,"


*semmi mást nem tudunk meg rólad.

2020. jún. 6. 16:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vettem eszre, hogy abszolut nincsenek kepben, csak a sajat belso frusztraciojukat vetitik ki az egesz vilagra, es tenykent allitjak azt, ami csak az elborult elmejukben letezik.
2020. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!