Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak csak az izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak csak az izmos pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

NEM!!!!

Az tény hogy a nőknek is ugyanolyan jól esik végignézni egy kidolgozott férfi testén-ahogy a pasiknak egy jó alakú csajon. De egy kapcsolatban szerintem nem az a lényeg hogy ki mennyire hasonlit a tv-ben és az ujságokban látott emberekre.

Az a lényeg hogy legyen kisugárzásod.


KEYLA

2008. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Az izmosság csak egy erény a többi között, úgy mint a viccesség, az eszesség, a találékonyság stb.

Ha viszont az egyén izmos, de az összes többi nagyon alacsony szinten van, akkor megette a fene az egész pasit.

Az olyan tényleg csak 'kirakatbábu'

Ugyhogy a válaszom: NEM


B.P.

2008. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. De nyilván van mindenkinek egy kb. elképzelése testalkattal kapcsolatban. Nekem pl. nem tetszik a piszkafa-csontkollekció alkat, de a guruló labda se, aki már nem látja a nadrágja zipzárját, a kettő között pedig teljesen mindegy, hogy izmos-e vagy nem, csak ne hanyagolja el magát, és legyen értelmes ember. Az izmosságnak is van egyébként határa, akin már túl sok az izomkocka, az nem szép :-) se nőben, se férfiban, szerintem.
2008. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Inkább izom,mint zsír!Én nem szeretem a vékony pasikat, se a zsírosakat!Fontos,hogy jól tartsa magát,és látszódjon rajta,hogy sportol,de hangsúlyozom,hogy a kokszos 200 kilós emberektől undorodok!
2008. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem...Ráadásul a túl sok izom már gusztustalan is
2008. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinél egyénenként változó, és minden pasiban más a vonzó. Őszintén szólva én az izmos pasikat szertem, jó érzés az izmukat végigsimítani. viszont a volt párom teljesen az ellentéte volt, vékony volt,alig pár kilóval nehezebb nálam, mégis megfogott benne valami, ami miatt kellett. Mivel rájöttem, hogy nem csak az izmomállatokban van valami azóta csak azt mondom, hogy nekem a pasik jönnek be, az lehet vékony, izmos, lehet kicsi hasa is de legyen ízig-vérig PASI!!
2008. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó hozzászólónak,és ha egy pasi nem izmos akkor hogyan lehet ízig vérig pasi?Én is edzek bevallom naon keményen és imádom ,meg a csajok azér megbámulnak múltkor is a céges bulin az egyik csaj rajtam élvezkedett,semmi nagyképűség tényleg csak a tapasztalatokat írom,már majdnem a parketten levetkőztetett.Úgy hogy igen jó dolog ha valaki izmos,tudjátok "ép testben ép lélek".Nekem a ez a hobbim nem a pia,meg a cigi.
2009. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah és hozzá teszem,hogy programozó informatikus hallgató vagyok és pénzügyi tanácsadással foglalkozom most.Tehát izomagyúság kizárva :)
2009. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem azok a tipikus szörfös fiúk jönnek be,szálkásan izmosak
2009. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!