Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az rossz előjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rossz előjel, hogy olykor tartok attól, hogy a férjem hogy fogja lereagálni, ha lesz babánk?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok várandós, de tervben van.

Viszont! A férjem nincs úgy oda a gyermekekért. Nincs az benne, hogy nem szeretne, de nem különösebben rajong értük. Nálunk ő a kenyérkereső, én a háziasszony szerepet töltöm be. Ezt azért írom le, mert tudom, hogy a gyermekkel való ellátás, foglalkozás kb. 95%-a tuti rám várna, amivel nekem az előbb említettek miatt semmi bajom nem lenne. Viszont a férjem nem valami türelmes, és hát mondhatni elég egoista. Vagyis mindent neki először, megszokta, hogy mindig kirakom elé az ételt, amivel hazavárom. Na most ha gyermekünk lenne, nem biztos, hogy ezt mindig megkapná. Ennyi figyelmet biztosan nem legalábbis. És nem tudom, ez hogy esne neki. De arra is gondolok, hogy talán a saját gyermekével más az ember. Szóval, nem tudom, mit váltana ki belőle az apaság, emiatt néha félek és meginogok.

Ez természetes? Vagy rossz előjel?

Mit gondoltok?

Ő 35, én 30.



2020. aug. 6. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Eleg para, h 30 evesen csak a haziasszony szerepet toltod be es nem melozol. Lehet szegeny pali attol fel, h nem lesz eleg a penze 3 fore (mert biztos nem a baba mellett kezdesz el dolgozni...)

Vakon rohansz a vesztedbe.

2020. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a gyerekem, így friss emlékekből merítve azt mondom, hogy nagyon-nagyon sokat beszélgess a férjeddel. Most azt mondod, hogy nem baj, ha te leszel vele mindig. Tudod, ez azt jelenti, hogy SOHA nem leszel egyedül. Soha, érted? Gondolj ebbe bele. Ha a férjed nem fog foglalkozni a picivel szellemi toprongy leszel, mert ott lesz egy bébi, akire minden pillanatban figyelni kell. Minden nap. Ha rossz napja lesz választanod kell: vele vagy vagy magára hagyod és főzöl, takarítod a lakást. Ha a férjed ettől ideges lesz, akkor ne szülj neki. Hallgasd a megérzéseidre. Szerintem az én kapcsolatom nagyon jó, én nagyon szeretem és tisztelem a társamat, úgy érzem, hogy ő is, de a babás időszakban volt olyan, hogy éjszaka az udvaron ordítoztunk egymással, annyira fáradtak és feszültek voltunk.
2020. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rossz előjel.

Egoista ember aligha lehet jó szülő.

Nemcsak az étkezésről van szó. Hanem pl. hogy amikor hazaér és arra vágyik, hogy meghallgasd, akkor odajön egy kis totyogó, aki azt akarja, hogy őt hallgassák meg, őrá figyeljenek. Namost egy gyerekszerető önzetlen ember ilyenkor félrerakja a saját vágyát, és mosolyogva foglalkozni kezd a gyerekével. Egy egoista meg? Esetleg ráordít a gyerekre, hogy hagyja békén.

Vagy pl. hogy a szex sem lesz olyan önfeledt, ha bármikor felsírhat, később átjöhet a gyerek. Na meg, szülés előtt és után egy darabig nincs szex vagy legalábbis behatolás nincs. Ezt hogyan viseli egy egoista ember? Szerintem rosszul.

2020. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy!Szerintem is többet kéne beszélgetnetek erről. Ahogy megszületik a gyermek minden megszokott ami volt az életetekben az felborul. 2 gyermekem van tudom miről beszélek.🙂 Szóval aki majd időben várja a vacsorát az hiába várja majd, mert nem biztos hogy eljutsz a kiszolgálásig és lehetne tovább sorolni. Sokat beszélgess vele erről. Felkészülni semmire sem lehet, de a jeleket nézve tudni fogod idővel a megoldást.
2020. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alaposan gondold át a vele való gyerekvállalást... Egy gyerekem van, de az az igazi "szívás" típus. Ha egy ilyet dob a gép, akkor neked emellett a férfi mellett, nulla segítséggel, szó szerint véged lesz, fizikai és minden más értelemben is, vagy a gyerek lesz nagyon rossz állapotban.
2020. aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok, még folytatnám: én a saját tapasztalataim és kisgyermekes barátnőimé alapján csak olyan férfival vállalnék gyereket, aki maximálisan toleráns, rugalmas gondolkodású, nyitott, békés és türelmes típus. Ez egyúttal olyan szempontból is megkönnyíti az ember dolgát, hogy nagyobb eséllyel születik jó természetű, könnyen kezelhető gyereke, persze így sincs garancia rá. De ha az apja egy f.sz (elnézést), a gyerek pedig pechedre pont az ő nehéz természetére üt, az egy elviselhetetlen kombináció.
2020. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Én azt nem értem, hogy mi a francért akarsz gyereket vállalni egy olyan emberrel, akit te magad is úgy írsz le, hogy egoista.


Lehet, hogy megbántalak, de talán a szemed is felnyitom. Szerintem te nem ettől a pasitól akarsz babát, hanem simán csak akarsz egyet, mert már 30 vagy, és tudod, hogy innentől egyre nehezebben jöhet össze. Boldog vagy te ezzel az egoista emberrel?

2020. aug. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztan nehogy annyira ne jojjon be neki ez a dolog, hogy mehetsz amerre latsz 0 bevetellel. Nem is ertem a mai noket, hogy tudnak ennyire alarendelt szerepben elni.
2020. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ennek a pasinak nem szülnék. Mi a férjemmel egyenrangú partnerek és szülők vagyunk, rengeteget segít, kiveszi a részét a házimunkából, imádja a lányát, nem kell könyörögni neki, hogy foglalkozzon vele (sőt :D Néha már nekem kell kiimádkoznom a kezéből, mikor már nagyon feszül a mellem, hogy etessem), és még így sem könnyű, pedig áldott jó természetű, nyugodt babánk van. De ez csak az egyik oldala, hogy mennyire nehéz/könnyű a babázás, a másik, hogy minek vállalnátok gyereket, ha ő nem akarja? Mármint, a leírásod alapján belemenne, mert "úgyse neki kell vele foglalkozni", de attól még, hogy nem ő gondozza, éjszaka igenis őt is fel fogja ébreszteni, napközben a totyogós hozzá is oda fog menni, amikor már beszél, neki is mondani fogja vég nélkül a mondókáját, nem tudja ebből magát teljes egészében kihúzni. És ha idegesítik a gyerekek, a sajátja még inkább idegesíteni fogja, mert őt nem csak havonta fél órára látja, hanem vele él egy háztartásban, minden egyes nap meg kell küzdenie majd vele. Nem beszélve a te bizonytalanságodról, ami aztán főleg rányomja a bélyegét az egészre.


Szóval, röviden: ennek a pasinak én nem szülnék a helyedben, akárhogy is nézzük.

2020. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

A leírás alapján amikor te vesegyulladással fekszel negyven fokos lázban, az egyéves gyerek megállás nélkül zokog, a férjed elmegy a hétvégére a haverokkal, mert neki jár a pihenés.

Ha neked így jó lesz, akkor adok néhány tanácsot:

- a szülés után amikor még ott van egy seb a vaginádon, de a gyerek három óránként felkel, szóval te napi négy órákat alszol, addig ne feküdj le aludni, amíg nem szopod le a férjed legalább egyszer. Amikor letelt a kötelező várakozási idő, akkor is szexelj vele, ha sírni tudnál a fájdalomtól.

- ha nem foglalkozol a gyerekkel mert főzöl a gyerek üvölt, ha foglalkozol vele, de nem főzöl, a férjed üvölt. Mivel a férjeden múlik hogy éhen halok e, hagyd a gyereket üvölteni, és szolgáld ki a férjed mosolyogva.

- a napi négy óra alvásidőből csípjél le eleget ahhoz, hogy mindig szexi és gyönyörű legyél. NE HÍZZ MEG. INKÁBB A HALÁL MINT HÁROM PLUSZ KILÓ.


Sok boldogságot :)

2020. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!