Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy az egyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy az egyik lány barátom ilyen trükkösen akar bepróbálkozni vagy csak én kombinálom túl?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel elég jóban vagyunk, de nincs köztünk semmi, olyan átlagos barátok vagyunk (nem is túl közeli, de nem is túl távoli). Sokszor találkozunk, mert közös a baráti társaságunk és a múltkor hazavittem valahonnan, mert pont kocsival voltam és útbaesett. Aztán később, találtam egy random kulcsot a kocsimban, és írtam neki nem-e az övé, ő meg mondta hogy igen és nagyon hálálkodott hogy megtaláltam, mert hogy már égen földön kereste és nem tudja hogy esett ki a kocsiban. Aztán találkoztunk, hogy visszaadjam neki, ő meg hálálkodott továbbra is és mondta, hogy ezért cserébe meghívhat-e valamire valahova, mert hatalmas kő esett le a szívéről, hogy ez a kulcs meglett. Megfordult a fejemben, hogy ez csak egy trükk volt, hogy a közéletbe kerüljön, de lehet hogy túlkombinálom a dolgokat.

25/F



2020. aug. 10. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Közéletbe=közelembe. Bocsi:)
2020. aug. 10. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen mindegy, hogy trükk volt-e.

Csak az számít, hogy te élni akarsz-e a lehetőséggel.

2020. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Vagy-vagy. Mindkét eset lehetséges.

- valóban örül, mert meglett a kulcs, nem kell másikat csináltatnia, netán fél, hogy olyan ember találta meg, aki ismeri őt és tudja hol lakik, tehát bemehet a lakásába,

- így próbálkozik közeledbe kerülni.

Ha szimpatikus a lány - folytasd a most már közelebbi viszonyt.

2020. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a könyveimet hagytam ott rendszeresen tini koromban fiúknál szóval simán lehet 21/l
2020. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem trükk. Tényleg elhagyta.
2020. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!