Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti miért nem kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti miért nem kezdeményeztek beszélgetéseket a párotokkal?Ha hosszú a kapcsolat onnantól nulla kommunikáció.

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 18:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%

Előtte sem volt túl sok kommunikáció, én naiv meg azt hittem ez a normális. Bár, lehet hogy tényleg ez.

Napi teendők, életvitel, nem locsogás-fecsegés.

2020. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én ezt értem,de akkor is jól esne a beszélgetés és nem locsi fecsi
2020. szept. 17. 19:09
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező: te miért választasz párodnak olyan féri(akat) aki(k) nem tudnak kommunikálni, unalmasak, szótlanak, ha másra van igényed?
2020. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem ilyen volt.
2020. szept. 17. 19:16
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ilyen volt, akkor megváltozott. A változásnak mindig oka van,és általában több fronton is érezhető a változás. Neki feltetted már a kérdést, hogy miért nem locsifecsizik veled? És persze az sem mindegy, hogy mennyi idő alatt állt be nála a változás.
2020. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy a párok nem egymással beszélgetnek nagyokat általában, hanem a feleség a kebelbéli barátnőjével, a férj meg a gyerekkori cimborájával.
2020. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rendszeresen kezdeményez beszélgetést párom (ő a férfi). Nem egy kiemelkedően jó kommunikációs képességekkel rendelkező személy, így a témákkal vannak néha bajok, de mindig jelzi, hogy szükségét érzi egy kis beszélgetős minősédi időnek. A dologhoz hozzá tartozik, hogy iszonyú bizonytalan mostanában, pedig nincs semmi gond, csak el vagyok havazva melóban, és nincs kapacitásom sokat csiripelni. Inkább dokumentum filmeket vagy sorozatokat nézek, olvasok. De mindig értékelem a kezdeményezést, és reagálok rá.

Ha beszélgetni akard, jelezd. Legyél őszinte, de ne bántó, számonkérő, inkább kezdeményező, építő, kooperatív. Aki erre pár próbálkozás után nem reagál, tudva, hogy ez neked fontos, azzal szerintem nem illesz össze, mert mások az igényeitek.

2020. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező #1: "Előtte sem volt túl sok kommunikáció"

Kérdező #2: "Nem ilyen volt."


Akkor most előtte sem volt túl sok, vagy előtte nem ilyen volt?

2020. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem én irtam,h előtte se volt túlsok.
2020. szept. 17. 20:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, ne vedd zokon kérlek, de te sem vagy túl kommunikatív annak ellenére, hogy te írtad ki a kérdést, és itt sorban fejtjük ki a véleményünket! (5-ös hozzászóló voltam)
2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!