Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány éves korotokban szeretnétek gyereket? Milyen hosszú kapcsolatban? Jobb, ha esküvő van előtte vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és a randipartnereim teljesen meglepő válaszokat adnak erre.

2020. okt. 4. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
29 voltam mikor a fiunk született, 30 mikor elvettem az anyját. 4éve voltunk együtt. Azóta a 2.babánkat várjuk. 31 vagyok.
2020. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
26 vagyok és nem szeretnék gyereket.
2020. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretnék gyereket.
2020. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem nyilván azokhoz szól, akik szeretnének.
2020. okt. 4. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
férjem 29 évesen vett el és 31 éves korában született gyerekünk. konzervatív személyiség, szerintem azok házasodnak 30 év körül és persze volt munka és örökölt lakás. de előttem is jegyben járt vkvel.
2020. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

35 leszek egyedűlálló viszont 28 évesen volt egy 4 éves nevelt lányom,unokatestvéreim 3+ 2,5+ 1 éves gyerekeivel főleg az első kettővel sok időt töltök-ezért is merek írni. Nagyon akartam gyereket de vagy neki kell állni edzeni keményen,vagy le kell mondanom a gyerekről de amíg 28 évesen húzott nyúzott ölemben nyakamban volt egy 4 éves néha egy hétig is nappal, éjszaka az anyukájánál kellett teljesíteni. 35 felé közeledve 2-3óra alatt a 3év 2hónapos kucsinált de a 2év 7 hónapos is fél nap alatt padlóra tesz.

Válaszok: több mint 1 év járás,esküvő(max 3 hónapos terhes nővel) gyerek. Nekem 30-32lett volna a max korhatár.

2020. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Bármikor, amikor egy olyan nővel vagyok együtt, akivel szeretnék is gyereket. Egyenlőre a nő sincs még meg erre, szóval nem most lesz ez... :D

29/F

2020. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A (mostmár) férjem egyáltalán nem tudott erre a kérdésre válaszolni 4 éve, amikor összejöttünk, pedig 31 éves volt. Azt mondta mindenképpen szeretne, de nem tudja mikor. Majd ha úgy érzi minden klappol és a feltételek is adottak. Nagyjából egyszerre érett meg bennünk a vágy. Most kezdtünk próbálkozni 30 és 35 évesen.
2020. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!