Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi,aki egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi,aki egyáltalán nem az esetem külsőre, viselkedésre, idősebb is picit, ráadásul roma is.Nem tudnám vele elképzelni az életem.De mégis mikor meglátom iszonyatosan vonz. Imádom ahogyan rám néz.Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Bakker, ennyire unatkozol? Ennyi kamu és provokatív nyomi kérdést!
2020. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi ezen a provokatív és kamu?
2020. okt. 7. 21:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ha érdemben nem tudsz hozzászólni vmihez, akkor mi a f*nak kell megjegyzést fűzni vmihez? Ennyire viszket az agyad?
2020. okt. 7. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát, olvasd már vissza ezt a magasröptű kérdést. Annyira átlátszó, de sebaj, biztos lesz aki bekajálja, és elmondja hogy semmi gond, ha tetszik és szereted vállald föl. Vagy valami ilyesmit, ezek azok a válaszok, amikkel fel lehet turbózni a %-ot.


Cigó, idősebb, nem tetszik, rossz a viselkedése, de azért vonz. Grarulálok, jobbat nem is találhatnál magadnak, az értelmi szinted meg is van hozzá! Na, ez a válaszom ha komolyan veszem.

2020. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
ne etesd a trollt
2020. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én legalább járok emberek közé, nem egy szobába fogom meghalni, úgy, hogy sosem láttam ellenkező neműt, mint ti kamukérdéses mindentudók.
2020. nov. 15. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Unalmas vagy, ugorj a kútba.
2020. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
#6 ha ennyire nagy a szád, menj el bulizni holnap este 8 után. Egyébként szerintem is kamu szaga van, a kommentjeid stílusából ítélve olyan 16 éves gimis hülyegyerek vagy. Bár lehet hogy ezzel most megsértek párat közülük.
2020. nov. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2020. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es miből gondolod, hogy kamu kérdés? Melyik része az amelyik nem valós? Kifejtenéd légyszíves! Úgyis jobban ismersz, mint én magamat és ha már tudod mi zajlik bennem akkor légyszi segíts már akkor.
2020. nov. 20. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!