Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
vagy egy fiú barátom akit köbö már fél éve ismerek..sokat lógunk 1ütt. meg minden nap beszélünk. és többet érzek iránta mint barátság. sok haverja mondta már h összeillünk.:)... de ő biztos h nem akar tőlem semmit. vis köbö 70% h nem akar semmit. mert ő csak úgy tekint rám mint egy jó barát. és én nem akarom h csak barátok legyünk.:( és szerintetek el mondjam neki h szeretem? meg hogy mondjam el neki??
2008. nov. 28. 15:04
 1/5 Srapnel ***** válasza:

Az a rossz hírem, hogy erre egyáltalán nincs recept. Ezt magadnak kell kitalálnod.


Talán annyit lehetne mondani most, hogy ha biztos vagy benne, hogy ő nem szerelmes beléd akkor ne mondd el. Ha amúgy sem bírod, hogy csak barátként vagytok együtt, akkor meg mondd el. Nem valószínű, hogy barátok maradtok rövidtávon-középtávon, akárhogy is döntesz, csak abban az esetben, ha mélyen magadba temeted az egészet.

2008. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem éri meg minden vagy semmi alapon játszani. nem jobb az neked hogy a haverod, mint az, hogyha bevallod neki rád se bír nézni. de az is lehet hogy összeilletek
2008. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
HU én is ilyen helyzetbe voltam, én azt csináltam, h msn-en mondtam neki, h 10-es skálán pontozzon mondok lányokat, és mondja, h hanyast kapna, és mondtam egy csomó lányt, és magam is közé tettem, 9-et mondott:)A másik meg az volt, h igennel, nemmel, közepessel lehetett válaszolnia
2008. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jóó.. de nekem így elég nehéz elviselnem h vele vagyok. és nem lehet az enyém. :(
2008. nov. 28. 19:55
 5/5 anonim válasza:
Hát... igaz...de ki kell bírnod, mi is rengeteget találkoztunk, am. az utolsó ember vok, aki üzenetet írt.:)
2008. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!