Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm elvesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm elvesztett egy fiút,nem a barátja volt annál sokkal több. Most beszéltem vele msn-en,nagyon kivan szegény ami érthető. Hogy segítsek a barátnőmön?

Figyelt kérdés
nem akarja elmondani,pedig az jó ha nem zárja magába a problémát,azt mondja elég ha ők ketten szenvednek.segíteni szeretnék.már sokmindent megpróbáltam,de nemsikerült.kérlek segítsetek,mert nagyon fontos ez nekem,nem szeretném ilyen szomorűnak látni.S.O.S. GYORSAN SEGÍTSETEK.!!!!!
2008. nov. 28. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos az embert ilyenkor nem is nagyon lehet felvidítani. legyél ott, ha a barátnődnek szüksége van rád. de magányra is szüksége van, hagyd egyedül szerintem, kell, hogy az emberből felszínre törjenek a probléák és kisírja magát. ez sokkal jobb, mintha magában tartaná a problémát. ha kicsit jobban van már, biztosan veled is akar majd beszélni és neked is elmondani a dolgokat és akkor szüksége is lesz rád. és ekkor majd nagyon sok dolggal felvidíthatod: közös, film, mozi, buli, vásárolgatás, odrász- te is tudod, ami elfelejteti a problémákat. most viszont még várj ezzel szerintem.
2008. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem barátja volt, hanem több, akkor gondolom egy olyan fiú volt, aki mindig mellette volt és segített neki, jól érzete magát a társaságában. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki elköltözött. Elég szomorú voltam sokáig, de ahogy telt az idő kihevertem, és mostmár minden olyan mind a régi. Szerintem idővel "rendbejön" a barátnőd, adj neki időt, ha meg szüksége van rád, segíts neki.
2008. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szervezz minél több csajos programot, ahol a barátnőd jól érzi magát veled, és igy könnyebben elfelejtheti a szerelmét. És persze légy ott neki továbbra is, ha lelkizni akar.
2008. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó kommentáló:nem a szerelme volt,annál sokkal több,hogy mondjam mindig kiállt érte,segített neki,szerette,de nem jártak...ez a kapcsolat sokkal több volt ennél.

köszi a segítséget.:)

2008. nov. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!