Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom 8 hónap...miután vége lett eltelt lassan 5 hónap és azóta nemvolt senkim. (16éves fiú vagyok) de van egy lány akivel régóta ismerjük egymást beszélgetünk msn-en ha utcán össze fuzunk akor is beszélünk pár szó meg stb... utóbbi iddőbe sms-ezgetünk egymással... egyre jobban bejön nekem de nemtudom hogy ő mit gondolhat... csak barátként tekint rám vagy sem ? mertha egyszercsak eléálok a kérdéssel hogy milenne ha öszejönnénk ésha nemet mond akor elveszítem mint barátot ..ebbe biztos vagyok mert akor tuti nagyot csalódok... meg van pár srác aki még hajt rá... de ez nemtom h menyire lényeges...xD nah szóval mégis hogy próbáljam kideríteni ő mit érezhet ? mert én ugyérzem semmit .. de néha ir pár szépet és akor megnem... segiccsetek lécives !
2008. nov. 28. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hi :) Pont így voltam mint te csak pár évvel korábban. Én azt cselekedtem,hogy megfogtam a lány kezét és a tenyerembe tettem és összekulcsolt kézzel sétáltunk tovább,de előtte tudatta a lány velem,hogy mi nem járunk. Közöltem,hogy most már igen,mire ő meglepődve nézett és kikapta a kezét a kezemből.Utána megbeszéltük a dolgot és elmondta,hogy én is tetszettem neki,de nem távolodott el attól,hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Azt hozzá kell tennem,hogy másnap félve találkoztunk egymással mert azt hittük egymásról,hogy meggondolta a dolgot.


De mindent bele! Biztosan neked is van ennyi idősen valami sütni valód és nem lehetsz egy elveszett srác!

Csak bátran és hajrá!

2008. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha túl gyakran futsz vele össze "véletlenül" akkor ö is akar valamit. Ez alapszabály. Na ez alapján döntsd el hogy az állítást igaznak tartod-e, ha igen akkor állj elé...., ha nem akkor nincs sok esélyed. A nök jeleznek "megpöckölik az orrodat :)", a férfiaknak könnyü dolguk van, persze csak ha ezt észreveszik.
2008. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2008. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!