Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A BKK miért a nők döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A BKK miért a nők döntő többsége ápolatlan és átlag alatti?

Figyelt kérdés

Az átlagos vagy átlagon felüli jól öltözött, ápolt, csinos és igényes nőket fényévente látni és maximum a budai/rózsadombi vonalakon? Régebben a belvárosban turisták voltak az ápoltak.

Aki már igényesebb az autóval jár?



2020. nov. 30. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már egy képet magadról!! Te tökéletesség!!
2020. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom....
2020. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Javaslom vedd szemügyre a férfitársaidat is aztán visszatérhetünk a problémádra. Jó kis esti provokatív...
2020. nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz ápolt és csinos alatt. Mert ha kosztüm, blézer, magassarkú, stb, akkor igen, ők többnyire autóval járnak, mert általában a fizetésük is magas, és a minőségi ruhákat is megvehetik maguknak.

Én a buszon többnyire farmeros fiatalokat meg nyugdíjasokat látok.

2020. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nehogy komolyan vegyétek, csak provokál.
2020. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha egy férfi azt mondja, hogy lepukkantak a nők, akkor csak provokál, és mindenki neki esik.



Ha egy nő azt mondja, hogy lepukkantak a férfiak, akkor kimondja az igasgátot, és megy a bólogatás.



Fura hely ez a GYK

2020. nov. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert több az ápolatlan férfi. Hajléktalanból is 90% férfi, a kocsmákban az alkeszok 90%-a férfi, tetszik vagy nem ezek tények, akkor nem kell önérzeteskedni, a kérdező meg röhög a markában, hogy van két hülye akik ezen vitatkoznak. Részemről befejeztem a csevejt.
2020. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"A fényévente / ritkán így értem nem pedig csillagászati értelemben véve a fényévet."

Ehhez csak annyit fűznék, hogy a fényévvel távolságot mérnek. Innentől nincs több kérdésem, mert már az első mondaton fennakadtam. Kb 20x kellett újraolvasnom, hogy egyáltalán értelmezni tudjam

2020. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ne is legyen több kérdésed mivel csillagászati távolsági érték [link]
2020. nov. 30. 22:33
 20/22 A kérdező kommentje:
2020. nov. 30. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!