Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig ciki hogy nincs barátnőd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig ciki hogy nincs barátnőd?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Addig, amíg cikinek érzed, hogy nincs barátnőd.
2008. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%

Szerintem ez nincs idohoz kotve :)

Ha te cikinek erzed a barati korod miatt,hogy nincsen bartnod,es midnig egyedul kell menj bulizni` vagy szeretnel egyutt lenni valakivel, szerezz magadnak egy olyan baratnot akit nyiltan es feltetelek nelkul elfogadsz te is es a baratid is!

Az,hogy ciki szerintem nem letezik :)

Ugyanis midneki talal maganak valakit :)

Nekem peldaul volt egy 5 honapos kapcsolatom :) , es utanna nem jartam senkivel ugyanis nem tetszett es en sem tetszettem egy olyan sracnak sem, aki nekem tetszet volna!

Probalj ismerkedni,keresd a lanyok tarsasagat es igy hamar lesz baratnod !

Puszii:*:*

2008. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Én ffi,26 vagyok és (még) nincs barátnőm,de nem érdekel,ha fikáznak emiatt: nem fogok csak azért maholnap becsajozni,mert akkor "nem lennék ciki".

Szerintem túl sokan pont az ilyen fals,"cikizős" szövegek miatt "eröltetik" a dolgot,aminek eredménye szakítás,válás,gyűlölet,szívfájdalom...

2008. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
26 évesen azért már gáz, ha még egy csaj sem jött össze, olyankor már azért illik rajta lenni az első gyereken...
2008. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
nem ciki 26 évesen, kedves előttem szóló! ha ő így érzi jónak, akkor mivan? ő dönti el. mindenki saját maga. ígyis-úgyis lehetsz sikeres az életben. és a kérdésre válaszolva szerintem sem korhoz kötött
2008. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

26 évesen az első gyereken kéne lenni?? HAHAHA.

Ez a te nézeted, másoknak nem ez, csak csínján az ilyen kijelentésekkel. Kérdésre válaszolva: NEM ciki, de egy bizonyos életkoron túl nagyon sok hátrányod lehet abból, hogy ha előzőleg nincsenek tapasztalataid. Az első kapcsolatban még mindenki naiv, nem tudja, hogy mire figyeljen, sokszor előfordul,hogy gyerekesek is stb. Ha ezeken nem esel túl mondjuk lehetőleg minél korábban, akkor később ha már életed választottjával vagy együtt simán akár tönkre is teheti a kapcsolatot, ezt azért jó észben tartani.

2008. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Srapnel ***** válasza:
72%

Az előző hozzászóló már kapizsgálja.


Nézd, kérdező. Nem a ciki a jó szó ide, hanem inkább a "nem túl szerencsés". Ugyanis 30 fölött már nem azzal foglalkozik a normális ember, hogy "ciki". Esetleg magukban inkább sajnálni fognak érte (a házasok meg irigyelni :)), de nem bántanak majd miatta.


Az viszont tény, hogy akinek 28-30 éves korára nem volt még kapcsolata, annak utána egyre nehezebb lesz, nem csak a tapasztalatok hiánya, hanem az egyedülléthez való hozzászokás miatt is.

2008. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Dehogyis ciki 26évesen..Az én nagybátyám idegenvezető,így fél évente van itthon 1-2hétre.Így neki,hogy legyen családja?Ja és ő már közel 30éves..:)

És nem csúnya...

Szóval nem ciki..És idáig 1 komolya kapcsolata volt....

2008. dec. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen semeddig se ciki úgymond. majd ha te belülről úgy érzed, hogy valaki ösztönösen megérint, na majd akkor úgyis tudni fogod, hogy eljött az idő, de ezt erőltetni nem kell és nem lehet, sőt kifejezetten káros. Ne legyen emiatt kisebbségi komplexusod, van akinek 15 évesen már kapcsolata van van akinek meg 28 évesen , de hidd el, mindkettőre tudok példát, rosszat is és jót is, azaz nem a kor határozza meg elsősorban, annyi viszon tigaz, hogy azért egy bizonyos kor után (legyen akkor kb 30) már lesznek hátrányok abból, ha nincs tapasztalatod a kapcsolatokban stb, de ekkor se mondanám azt, hog yminden el van veszve !

(egy pszichológus)

2008. dec. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem sosemvolt bnőm csak 1x 2x heti sex nőkkel akimeg aztmondja ciki annak meglékelem a fejét
2010. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!