Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire az életem? Vajon miatta lettem ilyen, vagy csak szimplán magamtól?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,2,5 éve vagyok együtt a barátommal.Ahogy telik az idő,egyre elzárkózottabb leszek,egész nap itthon vagyok. Miatta egy csomó barátommal megszünt a kapcsolatom,mert féltékeny volt rájuk.

Most hogy nyár van,itthon punnyadok,nem jött össze a munka sem. Ha a barátommal együtt vagyunk,szinte mindig otthon vagyunk. Kérem hogy menjünk ide-oda,de végül semmi se lesz belőle. Most egy haverja nála van,vele mennek ide oda bulizni meg stb. Természetesen engem fel se hív. El akartunk menni valahova nyaralni,én nagyon szerettem volna,de ő annyira nem mint én ezért abbamaradt. Jövöre érettségizek,most itt állok,lelkileg meggyengülve,(régen nagyon erős voltam) úgy érzem hogy nekem sose jár a jó. Lehet hogy nekem kéne változtatni, de nemtudom hogy miben. Bocsi hogy hosszú lett,köszönöm annak aki leírja a véleményét


2010. aug. 12. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ja
2010. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk változtass egy új barátra. Ami nem működik, azt nem kell erőltetni.
2010. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna dobjad mikor feltekeny volt a barataidra...
2010. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nekem kéne változtatni"


Rúgd ki a pasit és meny el bulizni a haverokkal, már rég szakítani kellet volna, nem foghatsz minden bajt rá életed végéig.

2010. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de jó hülye vagy ,h a barátaidat eldobtad egy pasiért. A szerelem jön megy de a barátok maradnak ...alapszabály. Nagyon gyorsan dob ki a hapsit a pi.csába és puncsolj vissza a barátaidhoz meg össze fogsz roppanni (egyéni tapasztalat , nehezen tudtam visszarázódni a társaságba amikor szakítottunk , nem volt úgy senkim) szóval szedd össze magad hívd fel a legjobb barátnőd és szard le azt a hülye fa.szt, és inkább sajnáld h ennyi időt elba.sztál rá az életedből.:S

Bocs h kicsit nyers voltam, de menekülj amíg lehet, nyerd vissza a régi erőd és rúgd tökön azt a f.aszt amiért ilyenné tett:S


Sok sikert és kitartást hozzá


L 22

2010. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg ő a haverjával van, te is felkereshetnéd a barátaidat.
2010. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!