Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40 éves "mérleg" horoszkópú pasi mit kereshet egy nála jóval fiatalabb nőben igazán?

Figyelt kérdés

Tulajdonságokra gondolok,külsőre, megjelenésre, kisugárzásra stb...


Nincs se felesége, se barátnője, az anyukájával él.


2010. aug. 12. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
ROSZ KATEGORIA
2010. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak te tudhatod...
2010. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
És ki nem szarja le, hogy mérleg?
2010. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

zavard el

az oroszlán sokkal jobb

2010. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy apukát az anyukája mellé.
2010. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mennyire primitívek az "itteni" emberek..gondolom csak szórakozni jártok ide, hadd lássak már végre egy normális választ az istenért..:S

a mérleget meg azért irtam hogy legalább a személyisége vmennyire látszódjon.

2010. aug. 12. 22:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de én is tojok rá, hogy mérleg :)


Amúgy meg egy nőt keres. Hogy csak olyat, akit megdughat jó sokszor, vagy olyat, akivel életet is elképzel, nem tudhatjuk.

2010. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan csillagjegy alapján nem lehet meghatározni, hogy egy adott ember mire vágyik, mi az ízlése. A mérleg pasikról annyit tudok, hogy nagyon szeretik a szépet, gondolom a lány külseje fogta meg akkor.
2010. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az hogy "MÉRLEG" horoszkópú, körülbelül annyira volt fontos, mint az, hogy hogy viszonyul az 56-os körzet ufóinak fogmosási szokásaihoz...
2010. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát nem igazán mert azért irtam hogy tudjátok milyen típusu....milyen élethelyzetű stb.
2010. aug. 13. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!