Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Tinderen egy kozmetikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen egy kozmetikus, fodrász vagy pénztáros csaj megismerkedik egy diplomás férfival, miért csodálkozik a nő, ha a férfi 1 dugás után lelép? Elvárta volna, hogy a férfit majd nem fogja érdekelni a végzettsége és kapcsolatot akar vele?

Figyelt kérdés
Nem rólam szól a kérdés, csak megkérdeztem.
2020. dec. 24. 08:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki a végzetség alapján választ magának társat és mint tudjuk a végzettség és az intelligencia sem jár kéz a kézben.
2020. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak kérdezem: mikor úgy írsz a szexről, mintha az a nő megalázása lenne, aminél nincs nagyobb büntetés vagy szégyen, akkor magadból indulsz ki?
2020. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Mert félre ismerte a férfit, aki állítólag komoly gondolkodású és komoly kapcsolatot keres?
2020. dec. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj azok a csunya gonosz nok, igy meg ugy, igaz?!?
2020. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pár tömeggyilkos akik diplomásak voktak.

Mit akarsz ezzel a xarsággal?

2020. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Hat ha az ismerkedeskor a pasi azt mondja, hogy nem erdekli a vegzettsege, akkor de, elvarhatja :D minden no, minden ferfi, aki nala magasabb végzettségűvel ismerkedik, abban benne van,hogy a masik lehet emiatt nem akar vele egyutt lenni.
2020. dec. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6: Tehát arra célzol, hogy a pasi diplomás párt akar, de olyan nőnél nincs esélye, ezért csak szexre beéri olyannal, akit kapcsolatra nem vállalna fel mások előtt?
2020. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Tudod, én diplomás vagyok, és kozmetikusként dolgozom úgy, hogy én vagyok a tulajdonos. (2 szalon)

Bármily hihetetlen, mikor még egyedülálló voltam, mindig én szórtam ki a fiúkákat nemhogy a szex, hanem a randi előtt, mert még ha volt is diplomájuk, olyan stílust engedtek meg maguknak, ami bicskanyitogató volt, vagy elkezdtek faggatózni, hogy mim van.

Jó pár életképtelen tahó diplomás férfi van, aki ugyanaz a hulladék, mint diploma előtt.

2020. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert úgy vannak vele, hogy minek szexel akkor velük a diplomás férfi, ha ennyire lenézi őket. Ha szerinted egy diplomás férfinak degradáló egy nem diplomás nővel a kapcsolat, akkor nem igénytelen az a férfi, ha mégis szexel velük? Ezzel nem is csak az a baj, hogy egy ostoba logika mentén keres valaki párt. Csak akkor ebben is legyen következetes.
2020. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Emberekkel ismerkednek, nem végzettségekkel. Én pl. diplomás férfiként szívesen lennék kapcsolatban fodrász vagy pénztáros nővel. Minden ember különböző, ezt mikor tanuljátok meg, kérdező?! Nincs olyan, hogy "a diplomások" vagy "a férfiak". Emberek vannak. Egyik ilyen, másik olyan.
2020. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!