Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek egy pasinál az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egy pasinál az a fontosabb, hogy biztonságban érezzétek magatokat mellette, vagy az, hogy jól nézzen ki? (ha csak az egyiket választhatnátok)

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 15:47
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Logikus.

Nem valasztanam egyiket sem, ha csak az egyiket birtokolja. Atlag esetben, igy nekem is, mind a ketto kell.

Az az ember, akit kedvelsz, de nem az idealod, nem tetszik kulsore is, valami nincs meg benne, ami fontos neked a szerelemhez, azt baratnak hivjak😀

2020. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek #1-gyel. Ez nem vagy-vagy kérdése.
2020. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Annyit pontosítanék az 1es hozzászóláshoz képest, hogy a "jól néz ki" egyéni ízlés kérdése. Tehát ha számomra jól néz ki, de nem egy Kelvin Klein modell az nem nagy ügy. De ha nem fog meg benne semmi, lehet akármilyen jó ember, lehetek mellette akármilyen biztonságban, nem lesz több barátnál.
2020. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, és tulajdonképp jogos, hogy nincs "vagy vagy", hanem "mindkettő" fontos..végülis én is így vagyok ezzel lányokat nézve, szóval..


B.Ú.É.K.

2020. dec. 31. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Boldog Új évet 🙂
2021. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!