Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy barátnőtök, feleségetek így érez, ezt gondolja!?


2021. jan. 7. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi hogy nőként válaszolok, de ez nemtől függetlenül mindenkinek egy hatalmas pofon.
2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem? Az minek?
2021. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Milyen szerelem? Nem 13 éves vagyok, felnőtt ember.
2021. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Megkérdezném, hogy miért rabolja az időmet?


Utána segítenék neki megoldani a dilemmáját, hogy akkor család szerelem nélkül vagy sem (sem)

2021. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyos esetekben (fuckbuddy kapcsolatban) tökéletes lenne.
2021. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Én az ottani első válaszolóval értek egyet. A nagy rózsaszín köd az csak hormonok, nem a valódi szerelem. Az hosszú távon alakul ki, így igazából amit az a kérdező érez, az az igazi szerelem.
2021. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az ottani első válaszoló nem azt írta! Hanem azt, hogy a szerelem, a nagy lángoló elmúlik(nem azt, hogy jelentéktelen és nem létezik), és megmarad a langyosvíz, a sima szeretet, kedvelés, megszokás, amiben jelenleg a kérdező van úgy, hogy sosem volt szerelmes.


Ezt bárki iránt érezhetné, akit kicsit is kedvel és helyesnek tart.

2021. jan. 7. 16:53
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Azért múlik el, mert az nem igazi szerelem.
2021. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

A szerelem igenis a nagy lángoló érzés, ami utána átalakul egyfajta kölcsönös szeretetté.


Amit az ottani kérdező érez, az a langyos víz, nagyon max a haverság.

2021. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Ezt írja ott a kérdező:


"Egy barátnál jobban szeretem, de nem volt sosem az a nagyon nagy vonzalom közöttünk. (Részemről nem.)



Senkinél sem éreztem korábban sem, nála már ez is több, mint amit bárki iránt éreztem. 3 éve vagyunk együtt



Anyagilag készen állunk (saját ház, autók, jó állás). Kellene még valamire várnunk? Nem lehetünk boldog család szerelem nélkül?"



A szerelem egy hormonzavar, ami elmúlik. És ennyi. Vagy mit akar ez a nő...és minek vannak együtt 3 éve?



Szerelem... nem mondom, hogy ilyesmi az életben ma már nincs, hisz annyi más és keservesebb dolga van ma az embernek, különösen Magyarországon, nem is engedheti meg magának a luxust, hogy végzetes szerelmes legyen

2021. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!