Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok? Folytatnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok? Folytatnátok, vagy lelépnétek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal 2.5 hónapja az interneten. Nagyon megszerettem, hát.. nem tagadom.. szerelmes lettem belé, úgy hogy nem is láttam. Rengeteget beszéltünk stbstb. Mondtam neki, hogy menjünk át instára, de nem akart. Akkor mondtam neki, hogy videochateljünk, azt sem akart. Küldtem neki képet is, mert érdekelte, hogy hogy nézek ki. Ő nem küldött, csak mindig ígérgette.

Kihasználva éreztem magam, ezért megpróbáltam otthagyni, de valahogy mindig visszahúzott. Valahogyan fáj ez az egész, hogy viszonozatlan.

Szerintetek? Jó naív vagyok, mi? Tiltás, és ne is nézzek vissza?



2021. febr. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
88%
Hol ismerted meg így, hogy egy darab képe nincs? Ki tudja ki áll valójában a profil mögött. Én hagynám, ha ennyire nem akar képet mutatni vagy talalkozni mert ez nagyon gyanús.
2021. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
Simán meglehet, hogy nem bízik benned. Ha tényleg megszeretted, és ő is téged, akkor ne lépj le!
2021. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Hol ismerted meg?
2021. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Itt, gyakorin xD
2021. febr. 19. 21:53
 5/67 anonim ***** válasza:
100%
És hogy szerettél belé, ha még nem is láttad?
2021. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Na, ami még hozzátartozik az igazsághoz:

- Nem hiszem hogy ő úgy szeret mint én, mert más srácokkal is találkozgat - mármint a szavai meg a tettei nem fedik egymást

- 2 képet küldött (amin a mellei látszódnak melltartóban, de minden más ki van satírozva), de azokat is már vagy 1.5 hónapja. Azóta sokszor kértem, hogy had láthassam az arcát vagy ilyesmi, de mindig volt valami kifogás.

2021. febr. 19. 21:56
 7/67 A kérdező kommentje:
#5 hát igen... Ezt én sem tudom... Nem a külsejébe szerettem bele, hanem a bensőjébe. Kicsit sajnálom is, mert szar dolgok történtek vele.
2021. febr. 19. 21:57
 8/67 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, érthető, ha nem akarja megmutatni neked az arcát, az azért elég személyes, és nem is ismered olyan régóta, hogy csak úgy elküldje neked az arcát😆Szóval kaptál tőle képet, szerintem ez is egy jó dolog. Idővel lehet küld majd neked olyanokat, amiben mondjuk több mindene látszódik

SrácOK? Több pasija van, vagy csak a barátai? Azért ez nem mindegy. Kérdező, szerintem adj neki időt, aztán meglátjátok mit is akartok valójában egymástól..

2021. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
szerintem csak nem be vállalós, de ez kicsitsem azt jelenti, hogy le kéne lépned.beszéljétek meg mit is szeretne tőled. abban egyetértek, hogy ne játsszon az érzéseiddel, mondja el, mit akar
2021. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
76%
Mit mondott, miért nem küld képet? Miért nem megy át máshova? Miért érzed magad kihasználva?
2021. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!