Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác miért zaklat folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác miért zaklat folyamatosan? Mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, összeismerkedtem egy sráccal akivel tök jókat BESZÉLTÜNK FACEBOOKON, de nekem külsőre és főleg belsőre nem jön be, miután személyesen megismertem. Rettentő sok pénzük van, ezáltal azt hiszi, hogy bármit megtehet, egy igazi k*csög gyerek (már bocsánat a kifejezésért) Folyamatosan írt és hiába próbáltam lerázni képtelenség, kb 3szor találkoztunk eddig, nagyon zavaró dolgokat kérdezett,folyton a szexről akart beszélni, én pedig nyilván nem, hisz nem is ismerem olyan szinten,hogy ilyenekről beszéljünk.🤷‍♀️ Nos annyi van, hogy közben elkezdtem beszélgetni az egyik legjobb haverjával aki viszont kívül, belül bejön nekem, elméletileg én is neki. 😊 Ő már volt is nálunk, nagyon jól elvoltunk, össze is jöttünk ő 24 éves.


Ugye neki elmondtam, hogy mi volt a haverjával meg mi nem, ő beszélt is vele, hogy köztünk alakul valami és ezt fogadja el, aztán ugye mondta a pénzes srác, hogy nem érdekli mert neki úgyis van másik nője. Ez le is zárult ennyivel.

Rá kb 1 hétre pedig elkezdett nekem irkálni, hogy mekkora egy r*banc vagyok, és, hogy majd megbánom, hogy vele, hogy kiszúrtam ( Ezt kb vagy 200 sorban írta le, tele undorító szavakkal, ahol természetesen engem szidott), de jelzem, hogy semmi nem történt köztünk soha, és nem is hitegettem. Nem mondom azt, hogy nem undorító amit én csináltam, hisz a legjobb haverjával kezdtem el beszélgetni, de szerintem van olyan felnőtt már ő is, hogy feltudja fogni, hogy ez van és kész.

Azóta pedig hiába tiltom le, nem írok vissza semmit, csinál új fiókot és ír folyton, egyszerűen nem hagy békén. Most már a fiúk sem tartják a kapcsolatot. Szólnom kellene ezekről a zaklatásokról a barátomnak? Vagy hagyjam ameddig “elfelejt”? Miért csinálhatja ezt velem?


2021. febr. 20. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezért simán feljelentheted! (Alapvetően már meg kellett volna tenned.)
2021. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már rég szólnod kellett volna neki. Ha ő se tudja elintézni a havert, akkor rendőrség.
2021. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rendőrség semmit nem fog tenni, még durvább esetben sem tesznek semmit..
2021. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen, az utolsóval teljesen egyet értek. Majd azt fogják mondani, hogy nem tudom bizonyítani, hogy ő küldte..
2021. febr. 20. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos en voltam rendorsegen ugyanezzel, es meg csak szoban sem figyelmeztettek az emlitett ferfit, mert hogy semmiseg. Konkretan megfenyegetett, hogy tudja hol lakom es idejon, es majd megbanom, meglatom mi lesz. Semmi nem lett belole.


En elmondtam a paromnak, o irt neki jo durvan hogy kopjon le, azota is ir neha de nem durvat, en nem reagalok semmire mar egy eve, ez biztosan jobban idegesito. Egy ido utan mar ritkabbak az uzenetek, en januar elejen kaptam utoljara.


Szerintem mondd el a prodnak, de te semmikeppen sem valaszolj neki sehol, rogton tiltsd ha kapz barhonnan uj uzenetet, egyszer csak megunja o is.

2021. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Azóta már nem zaklat a srác?
2022. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!