Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elfoglalt pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elfoglalt pasival kezdeni...Egy hónapja tart, de nagyon elfoglalt,állandóan csöng a telefonja és agyban sokszor máshol jár...Szerintetek mit kellene tennem ?

Figyelt kérdés

Szóval egy hónapja vagyunk együtt ,eljárkálunk ide -oda meg szexelünk ,beszélgetünk ,filmezünk,most elkezdett boxolni tanítani stb...

Szóval nem csak szexkapcsolat,pedig az volt megbeszelve ...

Sokszor azon kapom ,hogy bámul,szerintem érez valamit ,DE:

1.Most pont be fog csődölni a vállakozása,nagyon nehéz hete volt ,de még így is keres stb,viszont most szexeltunk és nem is ment el,meg nem volt ott agyban ...kozben csong a telo ...szóval alapból elfoglalt ....kicsit olyan ,mintha ő úgy lenne vele ,hogy az ő életébe úgysem fér bele senki ,mert ő ilyen meg olyan rossz ,kb így indított ,hogy rosszakat mondott magáról ...Na de nem is volt egy egy egyejszakasnal többre tervezve,mégis napi kapcsolatban vagyunk ,és sokat is szexelunk ...már ecsetelte ,hogy nyáron majd itt meg ott lesz a szex ...😅hat nem tudom ,modern kori Rómeó,na.Szóval nagyon nehéz egy bimbózó dolgot így kezdeni ,en megértem ,hogy neki most nagyon nehéz ,és nem szeretnek plusz teher lenni,viszont az életstílusa sem fog változni ...na szóval ,úgy áll a szénánk ,hogy mindig keres (és nem csak szex céljából ),de nincs kimondva semmi ,viszont vannak közös programok ,azt állítja ,hogy nem egy érzelmes típus ,meg macsó ....pedig mostmár bújik ,simogat stb ...En csak annyit szeretnek ,hogy együtt vagyunk -e? Hiába ugyanezt csinálnánk ,de nekem ez olyan biztonságot adna ...viszont most nem akarom zavarni sem ,csak támogatni a háttérből ...szerintetek várják meg a kérdéssel vagy mit tanacsolnatok? Egy szombaton úgy volt ,hogy elmegyünk valamerre ,de elfelejtette ...en meg mondtam egy pár nap múlva ...ő meg mondta :hogy máskor szóljak rá,mert ő elfelejti az ilyeneket ,annyi minden jár a fejében...az anyukájat szereti ,de mindig elfelejti a szulinapjat is ...szóval máskor mondam ,és megyünk .De nekem meg ez olyan fura ,ha mondom ,az olyan ,mintha kikovetelnem ....



2021. febr. 23. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Megfogta a nadrágot,

Összehajtogatta,

És kidobta a szemétbe.

2021. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Összegezzünk!

1. a hapsi elfelejti a programotokat

2. be fog csődölni a vállalkozása, tehát anyagilag biztos, hogy nem lesz a topon, és hát nem lehet egy zseni, ha egy működő vállalkozást bebuktat

3. szexkalcsolatban vagytok egymással, és ő ezt ki is mondta


Kész főnyereménynek tűnik!

2021. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akiknek a programozás, meg a bújás stb. lazán belefér egy szexkapcsolatba. Minden megbeszélés kérdése, szóval nem feltétlenül kell belelátni többet a dologba.
2021. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem beszéltünk meg semmit ..egyéjszakás kalandnak indult ,csak meg most is tart , és ő jön itt a nyári terveivel ...jó,csak azt mondja,hogy nyáron majd itt meg itt foglak meg ...,de akkor csak hosszú távú lyuknak néz, vagy mi ?!En szeretnek rákérdezni egyébként .Szombaton együtt alszunk,már multkor is kérdezte ,hogy mit akarok ,meg majd beszélünk ...mármint jó volt a hangulata ,meg azt mondta :”mi” majd megoldjuk stb stb ...
2021. febr. 23. 20:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Meg szeretne minden nap találkozni ...azt mondta .

Viszont en meg soha ilyet nem tapasztaltam,hogy valaki nem megy el ,egyébként végig nem volt itt agyban,járt az arccsontja,látszott ,hogy ideges ...

2021. febr. 23. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha csak azt tudja mondani, hogy nyáron hol b@sszatok, sok jóra nem számítanék, sajnálom..
2021. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szexkapcsival biztos nem találkoznék mindennap. Meg az apja fszát azt. :D Nem pofátlan egy kicsit? :D Kukába vele. 26N
2021. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De nem érted hogy nem akar tőled semmit? Nyilván kapóra jöttél, hogy egyéjszakázol és folyton megdughat, ürít beléd és kész. Am. sztem ritka az a pasi, aki ne bújna oda, még ha csak egyéjszakás kaland is volt, ha valaki normális. Nekem is volt olyan sráccal dolgom, hogy nem akart kapcsolatot, de szex után odabújt, sőt volt, hogy nem szexeltünk csak bújtunk. Ez nem jelent semmit.

Az, hogy elfelejti a progitokat már eleve gázos, meg az is, hogy csak a szexről beszél és mondja, mint programot. Nem néz téged többnek , mint egy olcsó lánynak, ha csak annyit tud neked mondani, hogy hol fektetne meg. Modernkori Rómeó? Modernkori, tiszteletlen b*fasz szerintem :D

2021. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mindenki ugyanazt írja, 8-as pedig nagyon jól össze is foglalta. Ne áltasd már magad, nevetséges vagy:(
2021. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi van azóta?
2021. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!