Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legbetegebb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legbetegebb dolog amit csinált veletek a másik, mert visszautasitottátok?

Figyelt kérdés

Férfiként amikor visszautasitod a magát felkináló nőt, az valahogy mindig egy bosszúhadjáratot eredményez.


Nőként ha nemet mondasz te vagy a legbüdösebb utolsó minden is.


Hogyan büntetett titeket a visszautasitott fél? Olyan sztorik érdekelnek amik már betegesek.


2021. febr. 28. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Hetekig hívogattak a haverjai, mert az híresztelte, hogy istennő vagyok az ágyban, próbáljanak ki🙄(Soha nem szexeltünk.)

Van még egy, aki folyton rajtam lógott, de mindig elmondtam neki, hogy soha nem lesz köztünk semmi. Egyszer végre felfogta. Azóta vissza se köszön, hiába találkozunk munka során. Szerintem ez óvodás szint.

2021. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem engem, hanem egy ismerősömnek. Mivel nem szokványos a lábmérete, ezért mindig nagyon bonyolultan külföldről beszerezhető cipői vannak (hol kiutazik, hol rendel).


(Feltehetőleg) a srác betört a panelba és felfeszítette a lakáshoz tartozó tárolót, majd elvitte mindegyik pár cipőjének az egyik felét, és rágógumit ragasztott a kulcslyukba. Két pár cipője maradt, az egyik egy téli csizma (nyár volt) ami nem fért be a kinti tárolóban lévő szekrénybe, a másik pedig ami rajta volt cipő.

2021. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj itt van egy nagymellű lány, aki a csávó kukájában turkál és ötpercenként kiír egy kérdést, amiben a pasi barátnőjét szidalmazza.

Nem lehet, hogy te vagy a pasi?

2021. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!