Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiatalabb korú lányok jobban megnéznek mint a saját korombeli csajok?

Figyelt kérdés
Jóképűnek tartanak, aminek persze örülök. De engem ez egy kicsit zavar hogy 14-18 év körülieknek a szemük majd kiesik úgy bámulnak. Egyébként én 26 éves vagyok.
2008. dec. 3. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a veled egyidosek már mind elkeltek, van párjuk ,azok nézegetnek akiknek még nincs.
2008. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.a barátom 25,én 21 együtt élünk,és őt meg bámulják a kis csitrik.de állítom ezt élvezi.annyira zavar engem.én nem szeretek discóba járni,ő igen,ezért sokszor egyedül meg,múltkor vele mentem.hát...meglepődtem.ennyi kis fruskát egy helyen,és tudom milyenek.dicséretes,hogy Te nem akarsz tőlük semmit.
2008. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű az idősebbek is megnéznek, csak diszkrétebben teszik.
2008. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy érett férfi vagy a szemükben. Emlékszem, én is bámultam így 17 évesen a pasikat. Így 30 évesen már csak óvatosan lesem, mert így illik. Amúgy meg örülj neki, ne zavarjon! Még mindig jobb, mintha egy lány sem nézne rád, nem?!
2008. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy azért írtad ezt a kérdést, mert privát válaszokat is szeretnél a csajoktól kapni? te kis ravasz!
2008. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ismerős, a lányok mindig az idősebb palikat szeretik énsem szeretem pl ha fiatalabb vagy eggykorú a lány..
2010. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!