Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg fiúk szeretnek lányokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk szeretnek lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Sokat hallom, hogy egy lánynak a legjobb barátja egy meleg fiú. És hogy milyen jó kapcsolat van köztük. Én is szívesen barátkoznék ilyen fiúkkal/férfiakkal.

De azt tapasztalom, hogy a meleg férfiak szóba sem akarnak állni nőkkel, mert minek... azért barátkozni lehetne, nem?

Szerintetek? Van pár ismerősöm már, de szeretnék többet. Hogyan közeledjek hozzájuk? Tudom, hülye kérdés :)


2008. dec. 4. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ez egy nagyon aranyos kérdés, de milyen igaz. Hallottam egy olyan mondást is mel yszerint " egy lány legjobb barátnője egy meleg srác", na most minden rossindulat nélkül mondom ezt. Tudod talán azért lehet ez a jelenség, mert ha meleg a srác, akkor a lányban nem a nőt látja, hanem az embert és valóban egy egész más jellegű, nagyon közeli kapcsolat tud kialakulni kettőjük között. Úgyhogy nem rossz a felvetés. Nekem is meleg srácok mondják, hogy legjobb barátaik lányok, ill. ennél már csak egyel jobb fokozat van az ő elmondásuk szerint, ezek pedig a nyitott, intelligens hetero srácok, akiknek semmi gondjuk a meleg srácokkal, sőt valami oknál fogva nem hordja el mindennek, hanem feltehetően szintén hasonló okról van szó, hogy a meleg haverjukat nem tartják konkurrenciának a lányokkal kapcsolatban, akár csak ösztönösen se, és ezért valahogy egészen másképpen viszonyulnak hozzájuk. Lehetne boncolgatni, érdekes egy kérdés ez nagyon ... Hát én nagyon kíváncsi leszek milyen vélemények születnek majd itt, tényleg! És akkor itt is elmondom, én ismerek meleg srácokat és mindegyiket nagyon bírom, nagyon jó fej, értelmes, intelligens, aranyos srácok. És nem mellékesen némelyik még nők bálvámnya is, csak hát hiába. Akár élsportpolót is ismerek, akiért szó szerint döglenek a lányok, csak ő nem értük. De barátság kérdésében persze más a helyzet.

Röviden a kérdésedre a válasz: IGEN, szeretnek és a lányok is nagyon szeretnek a meleg fiúkkal barátkozni!

Kriszti

2008. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Az egyik legjobb ember akit ismerek, egy meleg srác.

Lelkileg nagyon jól megértjük egymást, jó barátok vagyunk majd megkérdezem erről a kérdésről...engem is érdekel a véleménye.

Egyébként hálás vagyok a sorsnak, hogy ismerem. Bár sok ilyen embert ismernék.

/hetero lány/

2008. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket, hasznosak voltak :)

Remélem azért írnak ide melegek is és az ő szemszögükből is láthatjuk a dolgot ;)

2008. dec. 4. 18:31
 4/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok. Csak azért írok mert a kérdező "kéri". Szóval én egy meleg fiú vagyok, és teljes mértékben igaz hogy a meleg fiúk szeretnek lányokkal barátkozni. Nálam az a helyzet hogy a legjobb lelki társam egy lány (aki nem tudja hogy meleg vagyok, csak sejti, szerintem) , akivel mindent meg tudok beszélni, legyen az akaármi. Mostanába elég sok családi problémám volt, amit legelőször vele "osztottam meg", és próbált rajtam segíteni, és össze is jött neki. Több ilyen lány barátom van, de ő a legközelebbi mert óvodás korunk óta ismerjük egymást.Sajnos ő kollégista és ritkán látjuk egymást, és a felhalmozódott kérdésekre hétvégén, együtt keresünk választ.


Remélem mondtam valami érdekeset. :)


sziasztok

2008. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, és köszönöm szépen, hogy írtál. :)

Szia :)

2008. dec. 15. 22:25
 6/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Én egy meleg srác vagyok!Teljes mértékben igazak, amiket írtatok.Nekem is egy lány a legjobb barátom/barátnőm és tényleg mindent megbeszélünk.Nagyon jó barátok vagyunk évek óta és mindig segítünk egymásnak....Erre röviden annyit írnék, hogy együtt vagyunk jóban, rosszban, happyban és depiben, lazán, faszán, de igazán.:)Bár tavaly volt egy pár nézeteltérésünk meg ilyenek, mert nagyon vigyázni akart rám, ugyanis tudja, hogy miken mentem keresztül megcsaltak meg minden...És nem bízott meg a barátomban, akivel már egy éve együtt vagyunk és nagyon Szeretjük egymást.:)Azóta szerencsére Rájött, hogy ez tényleg Szerelem.Nem is kívánhatnék jobb barátot.:)Mellesleg több lány barátom úgy indított, amikor megtudták, h meleg vagyok, hogy "Úristen, mindig is Szerettem volna egy melegbarátot...Nektek van a legjobb ízlésetek".Mondjuk ez az ízléses dolog nem annyira igaz..Csak valaki kitalálta, mert tény, hogy Nálunk is van akinek jó ízlése van a divathoz meg egyebek, de azért nem mindenkinek.Ez olyan általánosítás, mint amikor amiatt utálnak minket egyesek, hogy a TV-kben meg egyéb helyeken nőiesen öltözködik, viselkedik a melegek egy része és mivel ezt látják, azt hiszik, hogy mindenki ilyen.Pedig ez oltári tévedés, mert pl.:Mi a párommal abszolút fiúsak vagyunk....De mit lehet tenni ezek a dolgok már csak így vannak.
2010. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen jó barátságban vagytok :)


Teljes mértékben egyetértek veled mindenben. Én is ismerek pár olyan meleg srácot, akiknek semmi stílusérzéke :D Rosszabbak, mint néhány hetero férfi... de nem baj :)))


Én azt vettem észre, hogy a legtöbb ismerősömről meg nem mondanák, hogy meleg. Nem tudom ezek a hajtűdobáló emberkék hol vannak, néha úgy tűnik csak a médiában léteznek :))

2010. jan. 12. 21:19
 8/8 anonim válasza:
100%
Én egy 21 éves melegsrác vagyok.Igaz amit írtatok, mert nekem is egy lány a legjobb barátom, akivel szinte együtt nőttünk fel.Ugyanakkor nekem a leszbikus barátaim is nagyon jó barátaim:)
2012. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!