Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztál már fagyöngy alatt? !

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztál már fagyöngy alatt? !

Figyelt kérdés
Elég romantikus természetű vagyok, és mostanában a fagyöngyre vagyok rákattanva, h az sztem tökre jó dolog lehet alatta csókolózni! :):$ Viszont nem nagyon tudom h ezt mihez kötjük, mmint ez mikor szokott lenni karácsonykor v mikor?! Illetve h nekem filmekből ugy rémlik, h piros színű, ellenben a neten mindenhol fehér színűben látom, akkor most mien?! és hol lehetne az oat beszerezni?! ha mű és nem élő akkor is igaz rá ez a csókolózós szokás?!
2008. dec. 4. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Már a kelták is tisztelték csodálatos tulajdonságait, s az évszázadok során egyre szélesebb körben ismerté vált. Tumorellenes hatású, vérnyomáscsökkentő szer, mindamellett a régi idők egyik varázsnövénye.

De mégis, az utóbbi néhány évben inkább az amerikai filmek díszleteként ismerhettük meg. Egy angolszász hagyomány szerint aki fagyöngy alatt ad csókot kedvesének, annak szerelme örökké tart.

Én is csak fehéret láttam, körülnéztem neten de nem találtam sehol vásárlási lehetőséget, csak kapszulaként:)

Sztem a csókhoz a mű is jó:)

2008. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Egyszer biztos kipróbálom:)
2008. dec. 4. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

volt már lámpa, telihold, meteor, kitömött medvefej, meg sokminden, de fagyöngy még nem volt.


Mo.-n csak a sárga és a fehér változat él, de egyébként rengeteg féle van.


[link]

2008. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a magam részéről, ha már csinálunk valamit, csináljuk rendesen alapon, a mű ellen szavaznék.
2008. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaj én is ilyen kis romantikus vagyok,s nagyon szeretnék egyszer vkit megcsokolni fagyöngy alatt!! Nem azért mert olyan hú de nagyon hiszek benne,csak úgy mégis! És az igazi legyen! :)
2008. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülök neki, h rajtam kívül van más is ien! :):):) Az oan tök jó, pl hóesésben éjszaka, holdfény...ahhh:D meg háát párizs, eiffel-torony, nah jó, abbahagytam! :DXD Köszi a válaszokat:)
2008. dec. 4. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam...csak nyugodtan!! Ez mind szép és jóóó! :)
2008. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha piros és filmekben látod az nem fagyöngy, az magyal:)
2008. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!