Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 38 évesen hány éves lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 évesen hány éves lehet a legfiatalabb lány akivel összejöhetek reálisan?

Figyelt kérdés

Tudom hogy 14 évtől már legális, de a valóságban milyen korosztálynál lehet még esélyem?

Lányok ti mennyire idős pasival állnátok össze akár kalandra akár összeköltözésre?



2021. márc. 27. 19:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%

kalandra: 14-

összeköltözés: 22-

2021. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Gáz, ha 38évesen ennyire fiatallal akarsz kezdeni..
2021. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
35%

18+ éves egyetemista vagy dolgozik már.

Kalandra fiatalabb is.

2021. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Mi itt ez a sok idős faszi dömping? Tegnap egy 35 éves környékezett meg, hogy cserélgessünk szex partnert, mert a szerelemben nem nagyon szerencsés és ő akar egy ilyen cserélgetős havert... Vagy múlt héten 28 éves csávó kb 2 levél után megpendítette az összeköltözést... Mi a halál történik? Ennyire ne legyen kapuzárási pánikotok. Keressetek a saját korosztályotokban vagy annak a környékén. Nem menő 10-en + éves lányokkal őszülő fejjel randizni, szexelni és pláne nem párkapcsolatba lépni.
2021. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ilyenek minden korosztályban vannak, legalábbis ilyen primitiv csajozási módszerrel rendelkezők.
2021. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#2 igen tudom, hogy nem ez az általános, de nem vagyok perverz.

Más jellegű oka van a kérdésemnek. Nyilván tisztába vagyok vele hogy egy lányom korabelivel elég érdekes lenne egy kapcsolat de akár még egy alkalmi kaland is.

2021. márc. 27. 20:12
 7/36 A kérdező kommentje:

#4 azért 40 alatt még nem öszülő fejjel van az ember, ( mondjuk nekem pont ősz a szakálam )

A kérdés elméleti , és ha majd megéred 40+ osan te is a 20-30-as potens kanos fickókat fogod keresni, nem pocakos,öreg csókákat...😉

2021. márc. 27. 20:17
 8/36 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem nem erről van szó csak nem mered leírni, nem akarsz 35-40 éves már szétkúrt/terhes/gyerekes nőkkel szarakodni. :D Na ezért van ez a f..z dömping kedves lányok, nekem is jobban kéne egy jó esetben 19 éves alig használt lány, volt is már rá példa, és igazat adok abban amit a női részről írtál.


29f

2021. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

4-es vagyok. Azért remélem odáig nem fogok lesüllyedni.

Amúgy, hogy a kérdésedre is válaszoljak, esélyed van, de az a lány olyan is lesz. Külvilágnak mutogatná, hogy ő mekkora király, mert milyen tapasztalt a “pasija”. Vagy csak a pénzre és a “luxusabb” körülményekre menne. Ismerek pár ilyen lányt.

Nekem az életkor nem számít nagyon. Nyilván ne legyen nálam sokkal idősebb. Ami most még döntő, hogy ne legyünk nagyon különböző élethelyzetben. Mondjuk én még egyetemen tanulok, akkor ő ne kamionsofőr legyen. Ezek nem a legjobb példák, de mondjuk szintén tanulok, akkor nem kimondottan egy kiépült egzisztenciával rendelkezőt keresnék. Meg a másik, azért a boldog egyetemi kolis évekről nem feltétlenül mondanék le. Szóval ez az egész sok mindentől függ, majd ahogy az élet hozza.

És ha elméleti a kérdés, akkor ezt azért fentebb is írhattad volna

2021. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
28%
18.
2021. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!