Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lányoknak szinte már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lányoknak szinte már kötelező a csupasz punci, akkor a fiúktól miért nem várható el "alapból", hogy ők is szőrtelenítsenek odalenn?

Figyelt kérdés

Vagy már nekik is "illik"? Nem provokáló szándékkal tettem fel a kérdést, hanem azért mert tényleg nem tudom :D (nem volt még barátom)

A nők csupaszsága melletti érvek főleg arról szólnak, hogy orálnál nem megy a fiú szájába szőr.

A szolidabb bozont lehet hogy férfias, viszont amikor a lány cumizik, és esetleg szájjal kezelésbe venné a heréket, akkor ő is jobban örülne a csupaszságnak, nem?


2010. aug. 21. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy borotválom magamnak, és ezért a lánytól is elvárom hogy borotválja.Szerintem senki ne várjon el olyat a másiktól amit ő nem tesz meg.

20f

2010. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
szerintem elvárja valaki,vagy nem várja el...ezt már tudni kéne,hogy le kéne borotválni.Szerinted ki szeret a dzsungelben kotorászni?
2010. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválom, de a páromtól nem feltétlen várom el hogy leborotválja, persze ne legyen nagy bozont de nem zavar egyáltalán ha van rajta. Hiszen ha szeretem mindenével együtt szeretm igy ez nem zavar. Ha mondjuk olyas valakivel lennék akit nem szeretnék ( de ez nem fordulhat elo) akkor biztos zavarna ha lenne ott szőrszál.. De egyébként a páromat sem zavarja ha nem csupasz állandoan..jo azért 1hétnél nem hagyom tovább nőni, de nem kötelező a csupaszság, szerintem.


20 l

2010. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Én borotválom és elvárom, hogy a barátnőm is borotvállja, de van akinek úgy szőrös, hogy az sexi.

15/F

2010. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"szerintem elvárja valaki,vagy nem várja el...ezt már tudni kéne,hogy le kéne borotválni.Szerinted ki szeret a dzsungelben kotorászni?"


miért szerinted csak a két véglet van? o.O

És ha egészen rövidre nyírja? Ill. a szeméremdombon csak kicsi a szőr, viszont a nagyajkakat már borotválja?

2010. aug. 21. 22:03
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem pedig férfiatlan, ha borotválják. Komolyan mondom, ennyi erővel akár az is lehetne, hogy a nőktől elvárják, hogy sminkeljenek, akkor a férfiaktól miért nem? Ők férfiak és pont azért szeretem őket, mert férfiak, amihez a férfias megjelenés is hozzátartozik. A szőr pedig elég férfias vonás :)
2010. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ezt hogy érted? Mármint értem hogy mit jelenta kérdés csak azt nem hogy mire irtad:)
2010. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

3. vagyok. Ezt hogy érted? Mármint értem hogy mit jelenta kérdés csak azt nem hogy mire irtad:)

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:21


A "22:03"-as kommentáromat a második válaszolónak írtam :)

2010. aug. 21. 22:27
 9/17 anonim ***** válasza:
jaaa bocsi elnéztem:) egyel lentebb vagyok:)
2010. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
de am. megkérdezhetem hány éves vagy?:)
2010. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!