Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egyből valami régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egyből valami régi sztorit felhoznia a páromnak arra ha mondok/mutatok valami érdekességet?

Figyelt kérdés
PL: Egy szép képet mutatok valamiről, és egyből egy régi történettel áll elő abból az időből amikor még nem is ismertük egymást, de igazából köze sincs a képhez. Nem egyedi dolog ez nála. Hanem napi szintű. Mintha mindig a múltban lenne. Vagy pl főzünk együtt és arról is a múltja jut eszébe, és meséli, hogy akkor milyen volt. Nem arról van szó, hogy nem érdekel a múlt, hanem csak arról, hogy inkább a jelenben éljen már. Nem is ismerem azokat az embereket.

2021. ápr. 20. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg csak próbálná fenntartani a beszélgetést. Őszintén szólva nem tudom elképzelni amit leírtál, egy konkrét példa hasznos lenne.
2021. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Én meg azt nem értem mi ebben a sértő. Attól még hogy te nem voltál ott, nem ismered Jóskát meg Pistát attól ő még igen és attól még az neki kellemes emlék. Miert ne hozhatná fel?


Te sose beszélsz neki a múltadról? Nem meséltél soha arról hogy pl 3 éve nyáron hova mentetek a barátaiddal programra, buliba, stb? Nekem ez a fura.

2021. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy meséltem neki, de nem MINDENRŐL a múlt jut eszembe.

Itt nem az a baj, hogy egy két sztorit elmesél, hanem az, hogy csak a múltról beszél.

Pl vettünk a boltban papírtörlőt, és elkezdte mesélni, hogy a kocsmában a haver X évvel ezelőtt 2 tekerccsel elhasznált.

Vagy pl sütjük a krumplit és erről meg azt kezdi el mesélni, hogy az ISKOLÁBAN(!) fogadásból betömött a szájába 2 tucatot belőle.

És mondom, ez napi szinten.

2021. ápr. 20. 09:44
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az emberek kb így működnek. Mi jusson eszébe, ha nem régebbi hülyülések, élmények? Mi is sokat sztorizunk párommal, bár az én fétisem az érdekességek. Nagyon sok témában van a fejemben olyan érdekesség, amit a többség nem ismer. De összességében, beszélgetni szeretne és a régebbi eseményekhez tud visszakapcsolni. Ebből úgy lesz beszélgetés, ha te is hozzáteszel egy saját történetet, vagy egy mi lenne ha, mi lett volna ha, gondolat kísérletet, egyéb tapasztalatot, tudást. Így épül fel egy beszélgetés.

Még mindig nem egészen értem a problémát.

2021. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert érdekled, fontos vagy neki azért.
2021. ápr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én jobb szeretnék közös dolgokról beszélgetni, de bármibe kezdek bele mindig a múltnál lyukadunk ki. És olyan emberekről hallgatok történeteket akik számomra ismeretlenek. És a kezdeti fonal elvész.
2021. ápr. 20. 10:09
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Dolgozz az érzelmi intelligenciádon.
2021. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért? Te minden nap merengéseket hallgatsz? És élvezed? A gyakorisággal van bajom, nem magával a helyzettel. Mint ahogy írtam én is mesélek, de van ezen felül más témám is ami a jövőbe mutat.
2021. ápr. 20. 10:19
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

A páromhoz hozzátartozik a múltja is, amit nagyon szívesen hallgatok és érdekel, azzal is sok mindent megtudok róla.

Inkább dolgozz azon, hogy legyenek olyan közös élményeitek, amit majd szintén emlegethet.

2021. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet 50+-os bácsik szoktak csinálni.
2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!