Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Altalanossagban az eszaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altalanossagban az eszaki (skandinav) ferfiak milyenek partnernek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan, hogy általánosságban. Én egyszer találkoztam egy norvég pasival, aki sokkal rondább volt élőben, mint képeken. És iszonyat frusztrált volt, végig ilyen nőgyűlölő dumákat tolt. Ez alapján akkor minden norvég egy frusztrált rusnya béka?🤣Nem, ugyanúgy, ahogy minden magyar férfi más, ők sem egyformák. De alapvetően nagyon tetszik nekik, hogy mi nem vagyunk olyan feminácik, mint az északi nők, hanem hagyjuk őket férfinak lenni.
2021. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban szőkék... ennél mélyebb dolgokon semmit nem változtat, hogy honnan származik.
2021. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általánosságban kenterbe verik a magyar pasikat: [link]
2021. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halak...
2021. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Partnernek nem tudom, de vannak svéd rokonaim. Magyar nőnek nem hiszem, hogy való lenne. Ott pl sértés egy nőnek kinyitni az ajtót, meg vinni a szatyrát, mert nemi megkülönböztetés. Nálunk az ilyet bunkónak hívják :)


Az általános véleményem az, hogy a vegyes párok nem szerencsések, mert a kulturális különbségek nagyon sok plusz, felesleges feszültséget visznek egy kapcsolatba. (külföldi ex-férjem van, nem skandináv, de tudom, mit beszélek)

2021. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
svéd nők szebbek mint a férfiak .
2021. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!