Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan hogy megbántátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy megbántátok azt, hogy megismerkedtetek valakivel?

Figyelt kérdés
Pl átvert titeket, hazudozott, megcsalt stb. Voltak erre előre látható jelek?
2021. máj. 2. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsére nem. Olyannal nem folytattam az ismerkedést akivel kapcsolatban rossz megérzéseim voltak.


És szerencsére megcsalásban, átverésben nem volt részem.

2021. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szent életü munkatársam. Egy évig nem igazán volt semmi, de egyszer hibáztam munkában, aztán kiderült, hogy ő meg ezt élvezi, ha a másikat leigázhatja, közben meg nyomatja az isteni élet szövegét.
2021. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Végig színjáték volt minden érzelem a részéről. Addig kellettem, amíg nem lett jobb.
2021. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Volt ilyen! Ráadásul nő. Munkahelyen ismertem meg, és már ott is voltak miatta gondok, ráadásul kiderült róla, hogy beteges hazudozó, nemcsak a koráról hazudott ahogy a nőknél szokás, de szinte az egész élete, amit elmondott egy hazugság volt, és kártyavárként dőlt ösze minden amit mesélt.
2021. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hé! Nő vagyok és sosem hazudtam a koromról! Ez nem szokása a nőknek. Ne általánosíts légyszives.
2021. máj. 2. 10:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten azt a pasit fogtam ki aki a szemembe azt hazudta, hogy szeret, a hátam mögött meg folyamatosan megcsalt akivel tudott

Volt olyan akinek sok voltam, neki a bulizás volt a fő szempont. Anélkül nem tudott létezni. Így neki nem kellettem mert én kevésbé voltam bulizós.

Volt egy pár ilyen, akivel neten ismerkedtem és volt, hogy nem írt többet vagy a megbeszélt találkozót lemondta mindenféle ok nélkül (Persze ha én nem írok rá akkor ő biztosa nem írja meg). Majd azt láttam, hogy összejött mással.

Amivel nincs gond de legalább megírná, hogy bocs de nem akarok veled többet ismerkedni.

Én nem tudom miért ezeket vonzom be az életembe. De ez van. :)

A jelek pedig... Azt hiszem voltak. Kevesebbet akart találkozni a bulizós pl.

A megcsalós pl a telefonját nem akarta a kezembe adni. Ha bárhova mentünk más nőket nézett folyamatosan, rám meg abszolút nem figyelt arra se amit mondtam. Problémája volt azzal ha fekete színű topot vettem fel, kritizált néha, hogy miért ilyen topot veszek fel. De aztán meg eljátszotta a jobb énjét is. Nehéz lett volna megmondani. Egyszerre volt normális és aztán átváltott az énje.

Ha az életemre visszanézek én szinte csak bánom azt, hogy ismerkedtem pasikkal. :-) ilyen az élet. De ettől függetlenül próbálok abban hinni, hogy nekem is van egy társam akit a sors nekem szánt.

2021. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg ami. Lemaradt, hogy ennyi rossz tapasztalatom után most már tudom mikor mondjak nemet és ki az akit nem lehet komolyan venni egy ismerkedés során.
2021. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
#5 Bocs, akkor nem minden nő szokta! De birom, hogy itt ti mint valami szentek vagytok, mert te kitírod a kérdést most bevallva, hogy nőkét, aztán vérig vagytok sértve ha veletek is van valakinek rossz tapasztalata. Itt nem azon meg a "pontozás", hogy ténylegesen a kérdésre volt-e a válasz jelen esetben, hanem, hogy a pártotokat fogjátok vagy sem.
2021. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te általánosítottál, én nem. Egy szóval sem mondtam hogy minden férfi olyan hogy...
2021. máj. 2. 11:34
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

#9 Ja de egyből nyomták eggyesek a negatívot, mert le mertem szólni egy nőt aki durván hazudozott, sőt utólag kiderült, hogy meg is csalt.

Az meg, hogy azt írom, "nőknél szokás" az sem általánosítás, mert akinek nem inge, az nem veszi magára.

2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!