Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Kifizettette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Kifizettette velem az esemény utáni tablettát? Részletek lentebb

Figyelt kérdés

Most először kellett bevennem ilyet!

Én még egyetemista vagyok, szüleim támogatnak. De koliban lakom, nem vagyunk elkapatva pénzzel. Havi kb 15-20ezrem marad "zsebpénz" minden kifizetés után. Diákmunkát nem tudok elvállalni, orvosin vagyok, így nincs időm mellette. A barátom évek óta dolgozik, kb 500ezret keres nettóban. (Csak hogy az anyagiakat tisztázzuk)

Az óvszert kb fele-fele arányban szoktuk venni, ki mikor megy a boltba.

Most először elszakadt az óvszer, igazából a barátom hibájából.

Felírattam a tablettát, ő ment be megvenni a gyógyszertárba.

Mikor jött ki, akkor mondta hogy akkor 4500ft az én részem.

Persze, kifizettem. De nagyon csodálkoztam rajta...

Ez igy oké? Ilyen anyagi különbségekkel?

(Nem a pénze miatt vagyok vele, mert mikor össze is jöttünk, fogalmam sem volt hogy így áll anyagilag)

Fél éve vagyunk együtt.


Én 23N, ő 28F


2021. máj. 6. 15:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Nalunk is ez van .pl a fog.gatlot nekem kell venni mikor 5 szor annyit keres a parom es miatta kell. Na mindegy.

A mai pasik smucigok..

2021. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos tényleg néhány pasi hihetetlenül félti a pénzét az aranyásóktól, ezért a rendes párjával is smucig.

Ismeri a helyzeted? Randikon vagy ha kajáltok stb meghív néha, vagy mindig elvárja, hogy fizess? Ha gondot okoz, hogy kifizesd ezeket, szerintem nyugodtan ülj le vele erről beszélni. Nagy a korkülönbség köztetek?

2021. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy volt megbeszélve, hogy felesben fizetitek a védekezést, akkor szerintem nem olyan fura. De beszélj vele, ha zavar, hogy most nincs annyi pénzed stb. Kicsit szálljon be jobban a dolgokba.
2021. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Egyoldaluan kiszolgaltatott vagy a kapcsolatban. Miert ennyivel idosebb es tehetosebb ferfival alltal ossze? Lathatoan gesztus szinten sem tisztel. Ebbol siras lesz, amikor lecserel.
2021. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Egy esetleges terhességgel mekkorát szívna?

Mert ha egy tökömtudja milyen egészségmegörző közösen szedhető vitamin felét fizetteti ki, ami a te ötleted, azt még oké, de egy ilyet. Eszem megáll.

Azt mondom, hogy hagyd a csába ezt a pasit, mert aki a saját maga életét is így anyagisan kicakkozza, az hülye.

(volt szükségem nekem is, megvettem, az akkori párom pedig kérés nélkül adta oda az árát, hiába mondtam, hogy nem kérem, és ő nem átlag felett keresett)

2021. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés csak az, hogy mi a feneert vagy még egy ilyen szarragoval.. Nekem volt kínos ezt olvasni. Te meg este melle fekszel.
2021. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4,5 év van köztünk, az szerintem nem vészes. Sajnos a velem egykorú fiúkat még éretlennek tartom (vagyis akikkel eddig én találkoztam, van kivétel)

Az elején ő fizetett, bár akkor sem voltak olyan komoly randijaink. Kétszer voltunk vacsizni (utába bejött a szigorítás), 2-3 alkalommal kávézni, borozni. Ezeket ő fizette.

Utána nem voltak ilyen kimozdulós randijaink a szigorítások miatt. Vagy én megyek hozzá, vagy ő van itt nálam a családi házban hétvégén. Sétálni, kirándulgatni megyünk mostanában.

A védekezés nem volt megbeszélve fele-felére, csak így alakult, hogy mindig mindkettőnkénél van óvszer ha kéne.

2021. máj. 6. 15:52
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Ezért nem kell csóró pasikkal ismerkedni.


Mellesleg, nem ti nők sipítoztok mindig, hogy nektek nem kell a pasi pénze, meg hogy minden menjen felesbe, mert ha egy pohár vizet elfogadsz, azzal már megvesz a pasi, te meg nem vagy eladó?

2021. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
40 EFt felett van egy abortusz .. ezt olcsón megúszta ez a skót!
2021. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

"Sajnos a velem egykorú fiúkat még éretlennek tartom"


Jaaa, a mostani pasid és te meg annyira érettek vagytok... A pofám leszakad, hogy őszinte legyek.

2021. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!