Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak az IWIW-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak az IWIW-en rejtve van a családi állapota, illetve minden képen egyedül van akkor valószínű, hogy nincs pasija?

Figyelt kérdés
Vagy milyen trükkel lehetne megtudni, hogy szingli-e?
2010. aug. 23. 19:49
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Macskás férj nem vicces :) Bár szegény... nem örülnék neki, ha úgy kezdenének el emlegetni bárhol is, hogy a "macskás férj" :DD


Amúgy, lehet, hogy van kapcsolata a lánynak. De az tuti, hogyha szeretné a párját, és nem akarnak mással randizni, összejönni, legalább az állapotát kiírná, még ha közös képet nem is rakna fel. Mert ha csinos (vagy akár kevésbé csinos) lány, azt akarná ebben az esetben, hogy ne zaklassák vadidegen hapsik. A legtöbb embernek fontos, hogy mutassa a kapcsolatát/boldogságát a külvilág felé - hiszen azért van fenn közösségi oldalon, hogy infokat osszon meg az ismerőseivel. Persze lehet, hogy pont ez a lány a ritka kivétel, és csak zárkózottságból nem ad ki infot magáról, bár az elég fura, hogy kirak több képet is, olyat meg egyet se, amin a párjával van. Az is lehet, hogy égőnek érzi kiírni, hogy "egyedülálló", ezért nem ír ki semmit. (Szerintem amúgy nem égő az egyedülállóság, nem azért írtam, de sok ember annak tartja.)

2010. aug. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

10 éve házas vagyok, de a családi állapotom nekem is rejtve van. Sőt a lánykori nevemen vagyok regisztrálva, nincs egy darab kép sem a férjemről (de a kutyáimról nekem is van :)). És nem azért mert nem működik a házasságunk, egyszerűen nem tartom fontosnak ezt mindenkinek orrára kötni. Akivel jóban vagyok úgyis tudja mi a helyzet.

Szerintem azok sokkal "szánalmasabbak", akik havonta váltogatják a családi állapotukat. Egyik héten egyedülálló, aztán megtalálja élete szerelmét (ezt ezer képpel megis mutatja), majd egy hónap múlva ismét egyedülállók :)

2010. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!