Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen hamar közelednénk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar közelednénk a szakításhoz?

Figyelt kérdés

A párommal most vagyunk 5 hónapja együtt.

Elég gyorsan pörögtek nálunk az események, konkrétan az első találkozáskor annyira egymásba estünk, hogy nem tudtunk külön tölteni egy napot sem, így már onnantól fogva ha úgy nézzük oda költözött hozzám, együtt élünk.


Viszont mostanában egyre több a vita, mindent megtesz értem mégsem érzem, hogy boldog lennék mellette.

A mindennapi szex (akár napi többszöri) lecsökkent heti 1-re.. Ő szeretné, közeledik mindig de nekem valahogy nincs hozzá kedvem..

Azt mondjuk hozzá tenném, hogy most egy elég stresszes időszakon megyünk át, ez biztos közre játszik benne.


én 24L ő 27F


2021. máj. 14. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5-hónap alatt jutottatok oda, ahova más kapcsolatok 20 év házasság után szokta az nem szerencsés. Ha mindent meg tesz érted, akkor nyilván tőled függ, hogy akarod-e. De ha ennek ellenére nem kívánod, boldogtalan vagy és nem is változik idővel sem. Akkor szerintem jobb szakítani. Mert magadat kínzod, őt meg csak áltatod.
2021. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szoktak*
2021. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alábbhagyott a kezdeti hév, ami lehet inkább csak testi volt, pluszban most kezditek egymást megismerni, és neked nem tetszik az a kép, amit magad előtt látsz. Az ilyesmi gyakorta megesik.
2021. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos elég gyakori, hogy ami ilyen hevesen indul, az csak fellángolás, és gyorsan ki is hűl.

Igazából a te térfeleden pattog a labda, neked kéne rájönni, hogy miért változtak meg az érzéseid ennyire. Ezen múlik, hogy ez csak hullámvölgy, és érdemes energiát fektetni, hogy újra jó legyen. Vagy nem illetek össze és kar az időt pazarolni.

2021. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín köd. Én azt javaslom, ha boldogtalan vagy, még most lépj ki, mert később nehezebb lesz.
2021. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben ennyi volt, kimerült, kifulladt a kapcsolat. Lépj ki.
2021. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!